עמוד הבית > אישים > גיא בכור
 
 

גיא בכור בחדשות

סוכן חדשות
 
עזה - צוק איתן/ צילום: רויטרס
"אנחנו לא CNN ולא האו"ם. אנחנו טלוויזיה ישראלית"
התקשורת הישראלית ממעטת להראות את המתרחש בצד הפלסטיני במבצע "צוק איתן" ■ האם התקשורת ממלאת אחרי רצון הציבור כשהיא מדווחת בעיקר על הצד הישראלי, ואילו תגובות מקבלים כתבים שמנסים להביא גם קולות מעזה?
  
 
מהומות בטורקיה / צילום: רויטרס
ד"ר גיא בכור: ארדואן משלם מחיר על משטר כוחני
ניתוח מיוחד של ד"ר גיא בכור על רקע המהומות בטורקיה ■ ההסתבכות של ארדואן מחייבת אותו לחמם את הגזרה מול ישראל ■ הצבא יפיל אותו? אל תבנו על זה
  
 
מהומות בסוריה, הפצצה בתור ללחם / צילום: רויטרס
ניתוח המזרח התיכון: ההפצצה בסוריה הדהימה אך אסור לנו לקחת צד במלחמת הסונים-שיעים
ד"ר גיא בכור: על ישראל לאמץ מדיניות בדלנית, שמבהירה שלא תתערב באביב הערבי המקולל אם לא יתערבו אצלה ■ וגם: איך יגיבו אסד וחיזבאללה?
  
 
רג`פ טייפ ארדואן  בנימין נתניהו / צלם: משה מילנר לעמ  רויטרס
"אובמה מרח אותנו טוב טוב בהתנצלות מול טורקיה; אנחנו כמו אישה מוכה הנאלצת להתנצל רק כדי לשוב הביתה אל האלימות והטרור מחדש. מזוכיזם?"
ד"ר גיא בכור תוקף בחריפות את הפיוס עם טורקיה ■ "חיזקנו את ארדואן לקראת הבחירות" ■ וגם: 3 המלצות להתנהלות מול טורקיה מעתה ואילך
  
 
בשאר אסד / צילום: רויטרס
גיא בכור על סוריה: "לתת להם לחנוק אחד את השני ולשקוע"
בכור בכנס המכון לאנרגיה וסביבה: "ישראל לא צריכה להתערב בנעשה בסוריה. צריך לצאת מנקודת הנחה כי כל הנשק המתקדם בסוריה כבר בידי החיזבאללה. יש לנו עסק עם אנשים מאוד מתוחכמים"
  
 
סוריה / צלם: אינטרנט ערוץ 2
בכור: "כל הנשק בסוריה יגיע ללבנון אלא אם נכבוש הגבול"
בכור מנתח בשיחה עם "גלובס" את השלכות התקיפה הישראלית בסוריה: "אנו עלולים להוביל לאיחוד ערבי נגדנו" ■ האם צריך לצפות לתגובה קשה של חיזבאללה או סוריה בימים הקרובים או שאפשר לישון בשקט?
  
 
עמוד ענן / צילום: רויטרס
"ישראל השיבה לעצמה את הדימוי של מדינה גאונית ומרתיעה, הישגיה נקלטים בכל בית ערבי; כל הסכם שייחתם חייב לכלול הסרת אחריות לחשמל ומים לעזה"
ד"ר גיא בכור מנתח את "מלחמת הסטארט-אפ הראשונה בתולדות האנושות" ■ מדוע חמאס הופתע, מה חושבים בעולם הערבי - ולאן הולכים מכאן?
  
 
 
 

תגיות

 
 
גלובס מציג
 
 
חזרה למעלה