עמוד הבית > אישים > יאיר סרוסי

יאיר סרוסי בחדשות - עמוד 6

סוכן חדשות
 
ראשי הבנקים מקבלים את השנה החדשה
איזה בנק פינק את לקוחותיו בהופעה של יהודית רביץ? ■ באיזו חגיגה משפחתית השתתף חיים סבן? ■ ומי הגיע לחתונת בתו של יוסי בכר?
  
 
שגיא חוגג בגזיבו
איך ציינו יום הולדת 7 למועדון השיט בהרצליה? ■ מה לבשו ליאור רייטבלט וניצן לביא באירוע השנתי של באומן-בר-ריבנאי? ■ ואיזה צ'ק הביא יו"ר בנק הפועלים למכללת ספיר?
  
 
"הדיון הכלכלי-חברתי ירוד ועוסק רק בהתקפות ואישומים"
יוג'ין קנדל תוקף את הרגולציה ויאיר סרוסי קורא לממשלה להתרכז במנועי צמיחה ■ יו"ר בנק הפועלים: הרגולטורים נלחמים היום את מלחמות האתמול
  
 
סנגורי דני דנקנר מנסים לקעקע את עדותו של צבי זיו
בעדותו לפני שבועיים יצא זיו נגד דנקנר על שניהל את המו"מ כיו"ר בנה"פ על פיצוי לקרן RP, למרות קשריו עמה ■ ההגנה הציגה מכתב ששלח זיו לפני כ-3 שנים ליאיר סרוסי, בו כתב כי ההחלטה לפצות את הקרן ב-25 מיליון דולר הייתה סבירה
  
 
עלות השכר החודשית הממוצעת לעובד בבנה"פ: 31,500 שקל
מדובר בעלייה של 5.9% לעומת 2011 ■ עלות השכר החודשית הממוצעת של ציון קינן, מנכ"ל הבנק, עמדה על 677 אלף שקל (כולל מרכיב הוני) ועל 552 אלף שקל ללא מרכיב הוני
  
 
בנה"פ: ירידה ברווח ל-2.54 מיליארד שקל, עלייה בהכנסות
ההכנסות הכוללות עלו ב-4.2% ל-13.63 מיליארד שקל ■ הלימות ההון רשמה עלייה ל-15.7% בסוף 2012, לעומת 14.1% ב-2011 ■ עלות שכר המנכ"ל ציון קינן עמדה על 8.1 מיליון שקל; היו"ר יאיר סרוסי השתכר 8.39 מיליון שקל
  
 
סרוסי: "אם נבנה עוד 10 א' דירות בשנה - המחירים ירדו"
יו"ר בנק הפועלים, יאיר סרוסי, בכנס הרצליה: "כלכלת ישראל תיכנס לסחרור בגירעון מעל ל-3%" ■ "הכלכלה העולמית מגלה סובלנות אפסית כלפי חריגות מן המסגרת התקציבית"
  
 
משפחת המבורגר בחגיגה יקית
מי הגיעו לערב המחווה למילון לייקית מדוברת? ■ איפה נפגשו יצחק תשובה ואלי יונס? ■ וגם: לאיזה תפקיד מונתה איילת לבייב?
  
 
"אין לי ספק כי אין מקום להעלאת גיל הפרישה במשק"
יו"ר BDO זיו-האפט: "יש דרכים אחרות ואפקטיביות יותר להתמודד עם הבעיה של הירידה בשיעור המועסקים, ואחת מהן הינה שילוב המגזר החרדי בשוק העבודה"
  
 
שמואל דנקנר עושה קאמבק
לאיזה תפקיד מונה דנקנר? ■ מי חגגו עם נאמני מוזיאון תל אביב? ■ מה גרם למשפחת לואיס להגיע ארצה? ■ וגם: למי הצביע בייגה שוחט?
  
 
סיכום פרויקט SmartUp: "ההיי-טק הישראלי חי ונושם"
ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, דיבר בכנס הסיום של פרויקט SmartUp על מצב ההיי-טק הישראלי: "המגזר העסקי חייב להמשיך ולהשקיע" ■ יו"ר הבנק יאיר סרוסי והיזם ד"ר גיורא ירון שוחחו עם חגי גולן, עורך "גלובס", על מצב התעשייה
  
 
"השוק החופשי עובד לא רע" / יאיר סרוסי
סרוסי, יו"ר בנק הפועלים, שפועל ב-20 השנים האחרונות בתפר שבין העולם הטכנולוגי לבין העולם הפיננסי: "האם יש צורך בהקמת תוכנית עידוד נוספת להון סיכון המקומי? לדעתי לא"
  
 
סרוסי: "סטארט-אפיסט לא ייקח מאיתנו מיליון דולר, וגם לא ניתן לו"
יו"ר בנק הפועלים: "העבודה עם סטארט-אפים תתקדם בשלבים - קודם כל הלוואה קטנה ולאחר מכן גיוס הון ממשקיעים, בטוחות ואז ניתן להגדיל את היקף האשראי. חלק מהן יהיו החברות הגדולות של העתיד"
  
 
סרוסי מזהיר מבועה: "הריבית האפסית מנפחת נכסים"
יו"ר בנק הפועלים בוועידת ישראל לעסקים 2012 של "גלובס": "המדיניות שננקטה של ריבית אפסית, שהיא ריבית שלילית, מפסיקה להיות יעילה לצמיחה ברגע מסוים"
  
 
השיחה: מי הגיעו לוועידת ישראל לעסקים של "גלובס"?
שמעון פרס, אהוד אולמרט, ציון קינן, דודי ויסמן ועוד רבים מבכירי המשק הגיעו לערב הפתיחה וליום הראשון של ועידת ישראל לעסקים 2012 של "גלובס"
  
 
צפו בראיון עם יאיר סרוסי: מה לבנק הפועלים ולסטארט-אפים?
בנק הפועלים יחד עם "גלובס" יצאו עם יוזמה חדשה בשם SmartUp, במסגרתה נבחרו 6 חברות הזנק מבטיחות שיזכו לקבל חבילת ליווי אטרקטיבית מהבנק
  
 

<    12345678910111213    >

   נמצאו 197 כתבות   |   עמוד 6 מתוך 13