עמוד הבית > אישים > ירדנה עובדיה
 
 

ירדנה עובדיה בחדשות

סוכן חדשות
 
"קל לרמוס את ירדנה עובדיה, הקופאית מדימונה"
"מלכת אפריקה" ירדנה עובדיה נערכת לערער על ההחלטה לחייבה לשלם לאשטרום 50 מ' ש' ■ "ההצלחה שלי לא נותנת מנוחה להרבה מאוד אנשים בארץ"
  
 
ירדנה עובדיה תשלם לאשטרום 36.7 מ' ש'; "עדותה מתחמקת"
ביהמ"ש קיבל את טענות אשטרום, שעובדיה ניצלה את קשריה בגינאה ואת זכות החתימה שלה בחשבון המיזם, כדי להעביר ממנו סכומי כסף גדולים לחשבונות אחרים ■ פרקליטה של עובדיה: "פסק דין שגוי, רצוף טעויות בולטות"
  
 
השיחה: אותות מאפריקה
עם מי הגיעה אשת העסקים ירדנה עובדיה לקבל אות הוקרה על פועלה באפריקה? ■ מי חבש קסדה בטקס הנחת אבן הפינה של "מגדלי אלון"? ■ ואיך השיקו אדריכלי המסעדות קרוננברג וברנוביץ' את ספרם החדש?
  
 
השיחה: בכירי המשק חוגגים במימונה
איזה שחקן הוליוודי התארח במימונה של לאון אדרי? ■ מי הגיעו למימונות של ירדנה עובדיה ואיתמר ומאיה פרץ? ■ וגם: מי טיילו ואיפה במהלך חג הפסח?
  
 
ירדנה עובדיה לנציגי אשטרום: "גנבים, מפגרים, מושחתים"
אשת העסקים הנתבעת ע"י אשטרום ב-50 מיליון דולר: "אני לא מתווכת, אני לא עומדת ברחוב לאסוף אנשים לתווך להם; אני קונסולית כבוד"
  
 
ירדנה עובדיה: "איך הוצאתי 50 מיליון שקל מאשטרום?"
"מלכת אפריקה" מדברת על הקשרים עם נשיא גינאה: "דיקטטור? הוא האיש הכי אנושי שפגשת בחיים שלך" ■ ועל אשטרום: "הם מנסים לחסל אותי" ■ אשטרום בתגובה: "המחלוקות עם עובדיה יוכרעו בביהמ"ש"
  
 
עורך הדין של ערוץ 10: "רשת פעלו כמו גנבים בחשיכה"
לאחר שביהמ"ש פסק לטובת לערוץ 10 בקרב מול רשת על זכויות השידור של "הישרדות", עו"ד ברוך כצמן, בא-כוחו של ערוץ 10, תוקף: "בית משפט זה לא סדרת ריאליטי באוקיינוס האטלנטי, ואי-אפשר לגנוב פסלונים ולצאת בלי כלום"
  
 
אשטרום: "ירדנה עובדיה הייתה ידו הארוכה של נשיא גינאה"
אשטרום טוענת כי עובדיה, המכונה "מלכת אפריקה", נטלה שלא כדין 50 מיליון שקל מחשבון משותף שנועד להקמת בית-חולים בגינאה המשוונית ■ צדיק צדיק, לשעבר בכיר באשטרום: מעשה תרמית חסר תקדים. טענות עובדיה - "עלילת דם"
  
 
נחשפת: קבוצת הרכישה של האחים חג'ג' בפרויקט הארבעה
המחירים בקבוצת הרכישה עומדים על ממוצע של כ-12 אלף שקל למ"ר, למעט הקומות העליונות, בהן המחיר גבוה יותר