עמוד הבית > אישים > ירדנה עובדיה

ירדנה עובדיה בחדשות

סוכן חדשות
 
ירדנה עובדיה. "תמיד הייתה לי אמונה שאני יכולה יותר" / צילום: איל יצהר
"העוני זה הגיהנום". ירדנה עובדיה: כך חילצתי עצמי מהדלות
עובדיה לא סיימה תיכון, אך חושים מחודדים ומוטיבציה עצומה גרמו לה לפנות לעסקים ■ כך הפך סופרמרקט קטן בפ"ת לאימפרית בתי חולים בגינאה המשוונית
  
 
ירדנה עובדיה, אורית רבין / צילום: תמר מצפי
ירדנה עובדיה ממליצה ללמוד מסין, חגי בדש מאמין בנשים מנהלות
וגם: שרי אריסון מבקרת בתערוכה לתיעוד עבודתו של הצלם סמי פרג' שחושפת כמה פרטים נוסטלגיים
  
 
ירדנה עובדיה / צילום: תמר מצפי
ירדנה עובדיה: "באפריקה רוצים להתעשר אבל בלי לעבוד"
"מלכת אפריקה"  בוועידת ת"א להשקעה מוסדית של DC Finance: "אפריקה ממשיכה לגדול אבל המדינות אינן מייצרות לעצמן אלא מייבאות. הם לא מייצרים כלום"
  
 
ירדנה עובדיה / צילום: נמרוד גליקמן
ירדנה עובדיה על 6 הווילות בסביון: "למה הצרות עין הזו?"
עובדיה: "הייתי קופאית בדימונה, ספרתי כסף קטן, והיום אני סופרת כסף גדול" ■ למה 6 וילות? "רוצה לגור בקרבת ילדיי ונכדיי" ■ על חתונות הפאר לבנותיה: "זו הדרך שלי לעזור למאות אנשים ולארח את עם ישראל באהבה"
  
 
"קל לרמוס את ירדנה עובדיה, הקופאית מדימונה"
"מלכת אפריקה" ירדנה עובדיה נערכת לערער על ההחלטה לחייבה לשלם לאשטרום 50 מ' ש' ■ "ההצלחה שלי לא נותנת מנוחה להרבה מאוד אנשים בארץ"
  
 
ירדנה עובדיה תשלם לאשטרום 36.7 מ' ש'; "עדותה מתחמקת"
ביהמ"ש קיבל את טענות אשטרום, שעובדיה ניצלה את קשריה בגינאה ואת זכות החתימה שלה בחשבון המיזם, כדי להעביר ממנו סכומי כסף גדולים לחשבונות אחרים ■ פרקליטה של עובדיה: "פסק דין שגוי, רצוף טעויות בולטות"
  
 
השיחה: אותות מאפריקה
עם מי הגיעה אשת העסקים ירדנה עובדיה לקבל אות הוקרה על פועלה באפריקה? ■ מי חבש קסדה בטקס הנחת אבן הפינה של "מגדלי אלון"? ■ ואיך השיקו אדריכלי המסעדות קרוננברג וברנוביץ' את ספרם החדש?
  
 
השיחה: בכירי המשק חוגגים במימונה
איזה שחקן הוליוודי התארח במימונה של לאון אדרי? ■ מי הגיעו למימונות של ירדנה עובדיה ואיתמר ומאיה פרץ? ■ וגם: מי טיילו ואיפה במהלך חג הפסח?
  
 
ירדנה עובדיה לנציגי אשטרום: "גנבים, מפגרים, מושחתים"
אשת העסקים הנתבעת ע"י אשטרום ב-50 מיליון דולר: "אני לא מתווכת, אני לא עומדת ברחוב לאסוף אנשים לתווך להם; אני קונסולית כבוד"
  
 
ירדנה עובדיה: "איך הוצאתי 50 מיליון שקל מאשטרום?"
"מלכת אפריקה" מדברת על הקשרים עם נשיא גינאה: "דיקטטור? הוא האיש הכי אנושי שפגשת בחיים שלך" ■ ועל אשטרום: "הם מנסים לחסל אותי" ■ אשטרום בתגובה: "המחלוקות עם עובדיה יוכרעו בביהמ"ש"
  
 
עורך הדין של ערוץ 10: "רשת פעלו כמו גנבים בחשיכה"
לאחר שביהמ"ש פסק לטובת לערוץ 10 בקרב מול רשת על זכויות השידור של "הישרדות", עו"ד ברוך כצמן, בא-כוחו של ערוץ 10, תוקף: "בית משפט זה לא סדרת ריאליטי באוקיינוס האטלנטי, ואי-אפשר לגנוב פסלונים ולצאת בלי כלום"
  
 
אשטרום: "ירדנה עובדיה הייתה ידו הארוכה של נשיא גינאה"
אשטרום טוענת כי עובדיה, המכונה "מלכת אפריקה", נטלה שלא כדין 50 מיליון שקל מחשבון משותף שנועד להקמת בית-חולים בגינאה המשוונית ■ צדיק צדיק, לשעבר בכיר באשטרום: מעשה תרמית חסר תקדים. טענות עובדיה - "עלילת דם"
  
 
נחשפת: קבוצת הרכישה של האחים חג'ג' בפרויקט הארבעה
המחירים בקבוצת הרכישה עומדים על ממוצע של כ-12 אלף שקל למ"ר, למעט הקומות העליונות, בהן המחיר גבוה יותר
  
 

   1    >

   נמצאו 13 כתבות   |   עמוד 1 מתוך 1