שרה נתניהו בחדשות - עמוד 13

סוכן חדשות
 
בנימין ושרה נתניהו / צילום: חיים צח-לע"מ
נתניהו: "מלא הערכה לפועלה ולכושר העמידה של רעייתי"
רה"מ הבוקר בפייסבוק: "חרף גל ההשמצות הכוזב והבלתי פוסק, היא ממשיכה בעשייה הציבורית החשובה שלה, לצד היותה רעייה ואם לשני בנינו ולצד עבודתה כפסיכולוגית ילדים. רעייתי האהובה, הם ימשיכו להכפיש - ואת תמשיכי בעשייה"
  
 
מני נפתלי / צילום: אוריה תדמור
נפתלי: "שרה נתניהו שותה לפעמים 3 בקבוקי שמפניה ביום"
(עדכון) - בביה"ד לעבודה נפתח היום הדיון בתביעתו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון רה"מ ■ במהלך הדיון סיפר נפתלי על הרגלי השתייה לכאורה של שרה נתניהו ■ משפחת נתניהו: "השמצות חסרות שחר, שערורייה"
  
 
שי ניצן / צלם: איל יצהרמתי גולן
מתי גולן
את מי מייצג שי ניצן
הפרקליטות פעלה לכאורה בניגוד לאינטרס הציבורי בשני מקרים שונים
יותר מדי זמן הוזנחו נושאים שוטפים שנדחקו הצידה בגלל הבחירות. הגיע הזמן לשוב אליהם. אני מתכוון בעיקר לשני עניינים הנוגעים לפרקליטות...המשך
  
 
מני נפתלי ושרה נתניהו / צילום: אוריה תדמור ועמוס בן גרשום לעמ
שרה נתניהו: "הרכב של רה"מ היה בשימוש אשתו של מני נפתלי"
אשת רה"מ שרה נתניהו הגישה תצהיר במסגרת תביעתו של אב הבית לשעבר: "הוא זה שהפציר בנו שנעסיק אותו - בתחילה סירבתי" ■ מכחישה את הטענות להעסקה פוגענית, יחס מתנשא ומזלזל והשתלחויות חסרות רסן
  
 
אלי מויאל
ביתו של אלי מויאל נפרץ: "כולם יודעים על הקלטת של שרה"
בראיון לגל"צ אמר ראש עיריית שדרות לשעבר כי יכול להיות שהקלטת של רעיית רה"מ שרה נתניהו, שמחזיקה בת זוגו מוניק בן-מלך, קשורה לפריצה ■ על הבחירות: "בשדרות אין שלט אחד של הליכוד. אצביע פתק לבן"
  
 
שרה נתניהו וחגי בן ארצי / צילום: פלאש 90
הותר לפרסום: גם אחיה של שרה נתניהו תבע אותה
ב-2012 תבע חגי בן-ארצי את אחותו שרה נתניהו וטען כי היא הורתה לבנק לבצע תשלום של כ-59 אלף שקל על הוצאות מצבה ופרסום מודעות אבל לאביהם המנוח, אף שבאותה עת לא ניתן צו לקיום צוואת האב
  
 
שרה נתניהו / צלם: אריאל ירוזולימסקי
פרשת מני נפתלי: שרה נתניהו תגיש תצהיר לפני הבחירות
כך הורה ביה"ד לעבודה ■ אתמול הגישה הפרקליטות את תצהירי ההגנה במסגרת תביעתו של מני נפתלי נגד הזוג נתניהו; עם זאת, למרות שביה"ד אישר לזמן את רעיית רה"מ לעדות, תצהיר עדותה טרם הוגש
  
 
רוני מאנה / צילום: תמר מצפי
מאנה: הייתי איש סודם של שרה וביבי - ואני שובר שתיקה
"הייתי איש סודם, האיש שמזעיקים אותו באמצע הלילה, זה שמדבר עם יאיר ואבנר כשאירועים לא נעימים פוקדים את המשפחה. כל אלה נצורים עמי לעד" ■ במערכת הפוליטית מריחים מהפךנתניהו חושש לאבד השלטון
  
 
מני נפתלי / צילום: אוריה תדמור
מני נפתלי פונה לציבור: סייעו לממן את מאבקי נגד נתניהו
אב הבית לשעבר במעון רה"מ העלה סרטון לרשת שבו טען כי איבד את כל חסכונותיו בשל הוצאותיו המשפטיות, וביקש סיוע ■ הבהיר: "אני בטוח שאנצח"
  
 
שרה נתניהו / צילומים: אמיר מאירי, מץ 76, רויטרס, אבי אוחיון לע"מ, עמוס בן גרשום לע"מ, ז'אן כהן ל"את"
10 הרגעים הגדולים של התקשורת בבחירות 2015
מגזין "פירמה" מדרג את 10 הדברים שלא נשכח גם אחרי שספירת הקלפיות תסתיים בעוד כשבוע וקצת
  
 
מני נפתלי / צילום: אוריה תדמור
"מני נפתלי היכה עובדים באגרופים וזלזל בשרה נתניהו"
תצהירים שהגישה המדינה: "במספר הזדמנויות הוא שפך מים בפרוזדור כאשר ידע שהגברת נתניהו צריכה לעבור, והיה אומר לעובדים: 'אני מת שתחליק'"
  
 
מני נפתלי / צילום: אוריה תדמור
מני נפתלי: "נתניהו כנראה רוצה שאציג דברים על ילדיו"
נפתלי, אב הבית לשעבר במעון רה"מ, התראיין לתוכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10 וטען כי העובדת לשעבר במעון רה"מ שטוענת כי הטריד אותה מינית איימה עליו - וכי השיחה ביניהם מוקלטת והועברה ליאח"ה
  
 
רביב דרוקר / צילום: איליה מלניקוב
רביב דרוקר חותך את הפוליטיקאים וחושף מה השכר שלו
רביב דרוקר בראיון מיוחד "ליידי גלובס" ■ ביביטורס? "לעומתה פרשת החשבוניות הפיקטיביות של אולמרט היא ליליפוט" ■ שרה נתניהו? "לא אפרסם יותר סיפורים עליה" ■ הרצוג? "ספק אם הוא מסוגל לקבל החלטות קשות"
  
 
בנימין נתניהו / צילום: תמר מצפי
נתניהו באייפאק: "האומץ של שרה אשתי הוא השראה עבורי"
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בנאומו, כמובן, לאיראן: "דמיינו מה איראן תעשה עם נשק גרעיני. היא הבטיחה להשמיד את ישראל" ■ "ההכרזות על הקרע ביחסי ארה"ב-ישראל שגויות"
  
 
שרה נתניהו / צלם: אריאל ירוזולימסקי
נחשפה השיחה: כך נזפה שרה נתניהו במוניק בן-מלך
"אלי מויאל אומר את כל הדברים האלה, מה הוא יעשה כשייהרגו לנו עשרות אלפי חיילים... בעלי ראש הממשלה מנוסה שנים, הידע הביטחוני והמדיני שלו הוא לעילא ולעילא ולעילא מכל אחד, הוא אחד המנהיגים הכי ותיקים בעולם, בארה"ב אומרים שאם הוא היה יליד ארה"ב, הוא היה נבחר להיות נשיא שם"
  
 
בנימין ושרה נתניהו / צילום: מארק ניימן-לע''מ
היועמ"ש: בדיקת הוצאות מעון רה"מ - אחרי הבחירות
(עדכון) - וינשטיין מציין כי עד כה אין ראיות הקושרות את נתניהו למעשים ■ בדיקה בנושא תתבצע אחרי הבחירות, שכן "הזמן הקצר שנותר עד לבחירות לא יאפשר לסיים את הבדיקה ולהגיע למיצוי הנושא לפני מועד הבחירות"
  
 

<    67891011121314151617181920    >

   נמצאו 429 כתבות   |   עמוד 13 מתוך 27