הנקראות ביותר

כסף נדבק לכסף: רומן אברמוביץ הציע נישואים לחברתו, בתו של איל נפט

המיליארדר הציע נישואים לחברתו, דריה זוקובה בת ה-25 ; החתונה אמורה להיערך בעוד כחודשיים ; כמתנת נישואים רכש אברמוביץ' לזוקובה בית-נופש בעלות של 12 מיליון דולר בעיירת הסקי אספן בארה"ב

המיליארדר רומן אברמוביץ', אחד הרווקים הנחשקים בעולם, הציע נישואים לחברתו, דריה זוקובה, דוגמנית בת ה-25. כך פורסם באתר האינטרנט של העיתון הרוסי טבוי דן. אביה של זוקובה הוא איל נפט רוסי כך שזוקובה מגיעה ממשפחה אמידה מאוד.

החתונה אמורה ליהערך בעוד כחודשיים לאחר ששמועות אמרו כי בני הזוג אמורים למסד את הקשר ביניהם בחצי השנה הקרובה. "הם לא הכינו את עצמם למעמד הצעת הנישואים, הם פשוט שוחחו על כך כשישבו בבר וזוקובה נענתה לאברמוביץ ואמרה לו: "כמובן שאנשא לך"", אמר עד ראיה להצעת הנישואים ששווה מיליונים.

אברמוביץ' דאג להביע בצורה חומרית את אהבתו לאשתו לעתיד. בניגוד לחתנים לעתיד הרוכשים טבעת אירוסין, רכש אברמוביץ' לזוקובה בית נופש בעלות של 12 מיליון דולר בעיירת הסקי, אספן שבארה"ב.

הרומן בין בני הזוג החל בשנת 2006 תוך כדי הגירושים של אברמוביץ' מאשתו לשעבר אירנה. שמועות אמרו כי אברמוביץ הגביל את כרטיסי האשראי של בת זוגו החדשה שהצליחה להוציא 80 אלף ליש"ט במספר שעות של קניות חסרות רסן. בין הפריטים שרכשה - 15 תיקי מעצבים, בגדים ותכשיטים.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!