הנקראות ביותר

IOT על הבר: מהי מהפכת המחשוב הלביש?

השעון של אפל, משקפיים חכמות, צמידי כושר ועוד אביזרים מבוססי דאטה מתחום הלייף סטייל והבריאות חודרים לחיינו ■ אירוע IOT על הבר של "גלובס" בשיתוף פלאפון, שמתקיים היום, עוסק במהפכת המחשוב הלביש והשפעתה

 קידום IOT על הבר
קידום IOT על הבר

העולם שסביבנו משתנה מיום ליום. העידן הנוכחי הוא תוצר של האצה טכנולוגית אדירה, אשר שינתה וממשיכה לשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו ואת הדרכים בהן אנו מתקשרים, צורכים ומנהלים את חיינו.

ההתפתחות הטכנולוגית ממשיכה להתרחש בקצב מסחרר ומביאה לכך שיותר ויותר חפצים המתקשרים ביניהם משתלבים בסביבה שלנו. בתוך כך, מקומם של המכשירים האלקטרונים הלבישים בחיינו האישיים הולך וגדל.

מאז הופעתו של השעון החכם של אפל ב- 2015, חברות הענק ממשיכות להציג יותר ויותר מוצרים חכמים לבישים כגון משקפים חכמים, צמידי כושר, חולצות, נעליים ועוד. התשתית הסלולרית הופכת להיות חלק אינטגרלי מעולם ה- Wearable ומאפשרת את קפיצת המדרגה - משוק של פריטים אופנתיים לעולם של מוצרים פונקציונליים מבוססי דאטה. בהתאם לכך אנו צפויים לראות בקרוב עוד ועוד פיתוחים שונים ומתקדמים, הנוגעים לקשת רחבה של תחומים. כאלה המאפשרים פתרונות למגוון של צרכים - החל ממשחק והנאה ועד לתחום הבריאות והלייפסטייל.

המפגש הנוכחי של IOT על הבר של "גלובס" בשיתוף פלאפון עוסק בנושא זה. באירוע נדון בהשפעת המחשוב הלביש על חיינו בהשתתפות רן גוראון מנכ"ל פלאפון, אורן מרון, מנהל חטיבת המובייל סמסונג ישראל וניב קלדרון, יזם IOT , יועץ לסטאטאפים ומנהל קהילת Wearable Valley, מנחה: גלי וינרב, כתבת מדע וטכנולוגיה, גלובס. בהמשך הערב יערך פאנל בנושא טכנולוגיות מחשוב לביש בהשתתפות חברות סטארט-אפ הרלוונטיות לתחום, בהנחיית אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון.

*** אירוע "IOT על הבר" מתקיים היום, יום שני, 21 בנובמבר,  ב"Speakeasy", רוטשילד 24 תל-אביב.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
לכתבה הקודמתנפתח קורס פינוי-בינוי לאנשי מקצוע בלבד