לכתבה הקודמתלחשוב מחוץ לקופסה : יצירתיות וחדשנות בשוק האג"ח התאגידי לכתבה הבאהיעקב חן: "במהלכי רכישה, ניהול 'פינאנשים' עושה את ההבדל"

מלגת שטיינברג הוענקה למזי פנחוסוביץ' CFO חברת IDE טכנולוגיות

בטקס שהתקיים במסגרת המפגש השנתי ל-CFOs טכנולוגיות, הוענקה מלגה ע"ש אורן שטיינברג למזי פנחוסוביץ' CFO חברת IDE טכנולוגיות, על היותה "שותפה בהתוויית האסטרטגיה של החברה ובהוצאתה לפועל"

16/07/2017, 12:16
מזי פנחוסוביץ'/ צילום: עדי לם
מזי פנחוסוביץ'/ צילום: עדי לם

מזי פנחוסוביץ'CFO חברת IDE טכנולוגיות, היא הזוכה במלגה ע"ש אורן שטיינברג ל-CFO צעיר ומצטיין לשנת 2017.

בטקס שהתקיים במפגש השנתי של פורום CFO ל-CFOs בטכנולוגיות ובנוכחות בני משפחת שטיינברג, הוענקה המלגה ע"י חבר ועדת השופטים, גיל בנימיני, המנכ"ל היוצא של רשת בתי הספר קידום, שסיפר על מפעל ההנצחה לאורן: "אורן שטיינברג ז"ל, שימש CFO של חברת טכנומטיקס במשך ארבע שנים, למרות גילו הצעיר בתחילת כהונתו (32) - אורן היה מנהיג בעל חזון והשפעה והיווה ציר מרכזי בהנעת מהלכים משמעותיים בחברה. אורן נפטר בשנתו בחודש מאי 2005 בגיל 36 והותיר אחריו את אשתו שרית, את בנותיו הקטנות דניאלה ועמליה ואת הוריו ואחיו. קבוצת חברים ועמיתים הקימה קרן הנצחה לזכרו והעמידה משאבים כספיים למימונה. פורום CFO, בו היה אורן חבר, לקח על עצמו את ניהול המשימה החשובה של חלוקת המלגה להנצחתו. הנצחת זכרו של אורן באמצעות מלגה הניתנת על-ידי חבריו ועמיתיו מעידה על הרצון להמשיך את דרכו המיוחדת, ולהנציח את אישיותו ויכולותיו".

בנימיני הסביר כי המלגה מוענקת לקידומם והעצמתם של מנהלי כספים צעירים למימון לימודים בקורס ניהולי באחת האוניברסיטאות המובילות בעולם על-פי בחירת הזוכה ובכפוף לאישור חבר השופטים. לאחר החזרה מהלימודים יציג הזוכה את שלמד בפני חברי הפורום.

עוד הוסיף, כי בתהליך הבחירה הושקעו זמן ומחשבה לבחירת הזוכה הראוי ביותר, על פי קריטריונים שהעמידה הקרן ונגזרו מאישיותו, מדמותו, מתכונותיו ומפועלו של אורן ובהם: כושר מנהיגות, אקטיביות, יוזמה, חתירה להישגים, הובלה וניהול תהליכים משמעותיים, פוטנציאל להגיע לתפקידים בכירים, תרומת המלגה להתקדמות המועמד ומעורבות בתחומים מעבר לתפקיד.

בעת הענקת המלגה לפנחוסוביץ' הודה בנימיני לחברי וועדת השופטים: דוד סבן CFO איקאה, דרור לוי DSPG CFO, וסים דיביני CFO בי"ח נצרת, יוסי טנא CFO איתמר מדיקל היוצא, יעקב וינוקור CFO מגל מערכות בטחון, סיגל רגב-רוזנברג CFO מאוחדת, רון פאינרו מנכ"ל לאומי קארד, שחר רחים משנה למנכ"ל אבגול.

ניהול מעורב ורחב יריעה

"המועמדים שהתמודדו על קבלת המלגה עברו תהליך מובנה שכלל פגישות וראיונות. תהליך המיון היה קשה, לקחו בו חלק מועמדים טובים ומוכשרים והבחירה לא היתה פשוטה", הסביר בנימיני למשתתפים באירוע, "חבר השופטים ראה במזי פנחוסוביץ' כמועמדת המתאימה ביותר לקבלת המלגה וזאת לאור העקרונות אותם היתווה, כאמור, אורן ז"ל – מנהיגות, מצויינות, גמישות מחשבתית, יוזמה ומעורבות. התרשמנו מפעילותה המקצועית של פנחוסוביץ' ומהיותה שותפה בהתוויית האסטרטגיה של החברה ובהוצאתה לפועל. פנחוסוביץ' מנווטת את מערך הכספים של חברת IDEעל מנת לרתום אותו להצלחת החברה תוך הבנה, שליטה ומעורבות בכל תחומי הפעילות של החברה".

יצויין כי IDE טכנולוגיות היא מובילה עולמית המתמחה בפיתוח פתרונות לטיפול במים, וכן בתכנון, הקמה והפעלה של מתקני התפלה מתקדמים".

עוד אמר בנימיני כי "פנחוסוביץ' היא חלק משמעותי ותורם בהנהלת החברה ומהווה גורם משמעותי בכל צומת בה מתקבלות החלטות. היא שותפה מלאה בהובלת הליכי שינוי אירגוני והתייעלות וכן בבניית מערך דיווח גלובלי, המביא לשיפור בתהליכים לוגיסטיים ופיננסים".

פנחוסוביץ' הודתה לחבר השופטים על הבחירה בה וציינה כי קבלת אות ההצטיינות מסמלת עבורה שיא מקצועי וסיפוק גדול. "עברתי כברת דרך ארוכה בתחום הפיננסי מקבלת התואר הראשון, דרך תפקידים שונים בתעשיות שונות ומגוונות ועד לתפקידי הנוכחי כסמנכ"ל הכספים בחברת IDE", אמרה. עוד ציינה כי היא רואה בבחירה זו הבעת הערכה אישית ומקצועית. כמו כן הודתה למנהליה, עמיתיה וצוותה בחברת IDE ולמשפחתה אשר בעידודם ותמיכתם היא ממשיכה לשאוף קדימה, להתמקצע, להשתפר וללמוד.

פנחוסוביץ' פנתה אל משפחת שטיינברג וחבריו של אורן והביעה הערכה רבה על אופן שימור מפעל ההנצחה על שמו והתחייבה כי תמשיך ותעשה ככל יכולתה להמשיך ולספר את סיפורו של אורן ולהנחיל את דרכיו.

לקריאת כתבות וסקירות נוספות של פורום CFO, הקליקו כאן גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 

כתבות נוספות

לחשוב מחוץ לקופסה : יצירתיות וחדשנות בשוק האג"ח התאגידי לחשוב מחוץ לקופסה : יצירתיות וחדשנות בשוק האג"ח התאגידי אופיר שריד CFO מליסרון, חלק בכנס השנתי של פורום CFO את הצלחת החברה בביצוע מהלך יצירתי של הצעת רכש חליפין של אג"ח בדרך של מכרז ▪ "החלפנו אג"ח ישן באג"ח חדש, שמשלם ריבית נמוכה משמעותית מהאג"ח המוחלף, תוך דחיית הפירעון בחמש שנים" עו"ד מיכל קורן 18/07/2017
גפני על חוק חברות ארנק: "רשות המסים ניצלה לרעה את דיוני ועדת הכספים" גפני על חוק חברות ארנק: "רשות המסים ניצלה לרעה את דיוני ועדת הכספים" לאחר שהרשות הרחיבה את חקיקת חברות ארנק על כלל החברות במשק, דרש יו"ר ועדת הכספים להחיל את רצון המחוקק המקורי על הסעיף, כך שיושת על יחידים בלבד עו"ד מיכל קורן 07/12/2017
"פז גאה להיות החברה התעשייתית הראשונה שמעניקה מניות לעובדים" "פז גאה להיות החברה התעשייתית הראשונה שמעניקה מניות לעובדים" שרונה נובק CFO קבוצת פז, חלקה בכנס השנתי של פורום CFO את המהלכים שהכינו את החברה לפרידה מבעל השליטה וכן את אתגרי ניהול החברה לאחריה עו"ד מיכל קורן 06/08/2017