הנקראות ביותר

מי יהיה "המנהל של ישראל" ואיך תוכלו לבחור בו?

תחרות "המנהלים של ישראל" יוצאת לדרך ■ במסגרתה הגולשים ממליצים על המנהל האולטימטיבי בעולם העסקים המקומי ■ המנצח יזכה ברכב המנהלים OPEL INSIGNIA למשך חצי שנה

לזהות מטרה ולפגוע: האם אתם מתאימים ל"מנהלים של ישראל"? / צילום:Shutterstock :א.ס.א.פ קרייטיב
לזהות מטרה ולפגוע: האם אתם מתאימים ל"מנהלים של ישראל"? / צילום:Shutterstock :א.ס.א.פ קרייטיב

*** הכתבה בשיתוף אופל

מהו מנהל טוב ומה נדרש ממנו: לסחוף את הכפופים לו, ללכת לפני המחנה, לתת השראה לסובבים אותו, לחתוך מהר ולא להביט אחורה, להסתכל רק על השורה התחתונה, או אולי לצפות על כל העסק ממעוף הציפור, להביע דעה לא פופולרית ולשים מראה לא מחמיאה, לרדת לרזולוציות ולהתמצא בכל התהליכים, או לעשות רק פיין טיונינג. כל התשובות נכונות ויש עוד כמה שבטח שכחנו.

גלובס ואופל משיקים את תחרות "המנהלים של ישראל " . במסגרתה תוכלו אתם, הגולשים, לקבוע מי ייבחר למנהל האולטימטיבי בעולם העסקים המקומי.

בשלב הראשון נאסוף מכם המלצות על מנהלים שראויים לזכות בתואר "המנהל של ישראל" ועומדים בקריטריונים שנקבעו לתחרות. על מנת לעשות זאת יש להיכנס לאתר התחרות. בין אמות מידה המתבקשות: ה"אני מאמין" של המועמד, הובלת פרויקט או פעילות ניהולית מצליחה, התמודדות עם אתגרים, קבלת החלטות, יצירתיות, ועוד.

לאחר מכן, נשכלל ונבחן את ההמלצות שיתקבלו וחבר השופטים מטעם גלובס ואופל יבחר מתוכן 30 מועמדים שיכנסו לשלב השני בתחרות. מבין ה-30 הללו, הגולשים יוכלו לבחור ולהצביע באתר התחרות למועמד שלהם לתואר.

המנצח בתחרות יזכה ברכב המנהלים OPEL INSIGNIA למשך חצי שנה. עוד יוענק לו קורס ייחודי לשדרוג הקריירה. שלושת המועמדים שיגיעו למקומות הראשונים יזכו בראיון מצולם באתר גלובס.

השלב הראשון בתחרות יוצא לדרך. כאמור, תוכלו להמליץ בו על המועמדים שלכם לפרס באמצעות הקלקה על הלינק המצורף בתחתית העמוד. ההכרזה על הזוכה תערך ב-15.4.18.

להרשמה לחצו כאן>>

עקבו אחרינו ברשתות
לכתבה הקודמתמי יהיה "המנהל של ישראל" ואיך תוכלו לבחור בו?