ארכיון

"נשים צריכות לראות נשים אחרות בתפקידים בכירים כדי לרצות להגיע אליהם"

שש בכירות בתחום שוק ההון והפיננסים השתתפו בפאנל שערך "גלובס" בשיתוף בית ההשקעות אקסלנס ושוחחו על מצב הנשים העובדות בענף, על התחומים שבהם נרשמה התקדמות במעמדן ועל אלה שעדיין טעונים שיפור "ככל שיהיו יותר נשים בתפקידים בכירים בשוק העבודה, זה יהיה מאוד משמעותי לדור הצעיר"

קבוצת הרכישה שארגנה קבוצת בסר מימשה אופציה לרכישת קרקע במתחם אוסם להקמת שני מגדלים, וחתמה על אופציה לרכישת קרקע נוספת למגדל שלישי - מתוך הארבעה שאושרו בקרקע .

שלומית צור, 23.07.2017

שטח בית הספר החקלאי נמכר כבר ב-2009 ויש תכנית מאושרת לבניית קוטג'ים במקום, אך קבוצת תושבים שעדיין מייחלת לשימור רוח המושבה לא מפסיקה להיאבק. השבוע הגיעו המתנגדים לבית המשפט המחוזי בחיפה כדי לדבר על נוסטלגיה וחזון, בעוד ראש המועצה אומר שהוא רוצה שלילדים שלו יהיה איפה לגור

גיא נרדי, 11.06.2017

לדברי החברה התחום מגלגל כיום סכום של 30 מיליארד דולר בשנה: "נכון להיום יש פי 6-7 בקשות לביטוח מאשר פוליסות בפועל"

עידן רבי, 22.05.2017

מדריך ומחשבון - מס על שכר דירה

משה ליכטמן, 13.04.2015

במסגרת ערעור של הירשזון ונישומה נוספת, קבע העליון תקדים, לפיו אדם שהשיב כספים שגנב, יוכל לקזז את סכום ההשבה מרווחיו בשנים קודמות, ולקבל החזר מס f מומחי מס: "נפרצה דרך פיסקאלית חדשה. העליון ביקש לצמצם את תוצאות פסק הדין רק למקרים יוצאי דופן, אך נראה כי קשת המקרים שבהם ניתן יהיה לקזז הפסדים מרווחי עבר - עשויה להיות רחבה"

גור מגידו, 05.02.2015

הנשים המשפיעות בישראל חושפות את החופשות הטובות ביותר שלהן

תמי זר, 23.09.2014

בפסק-דין חדש, בוחן בית המשפט העליון מספר סוגיות, העוסקות במס קניה הישן נושן. לפי איזה מחיר יחושב המס? האם בגביית מס קניה יש להתחשב בהנחות, שהעניק הנישום ללקוחותיו? ואם נקבע שהנישום שילם בחסר, האם תמיד הוא יחויב לשלם את ההפרש החסר?

דיון נוסףעו"ד אמיר טיטונוביץ, 06.10.2010