11-10 בינואר 2018
בנייני האומה, ירושלים
לרכישת כרטיסים
שניות
דקות
שעות
ימים

ועידת ישראל לעסקים 2018

יום רביעי-חמישי, 11-10 בינואר 2018, בנייני האומה, ירושלים

ועידת ישראל לעסקים, המתקיימת זה שני עשורים, ידועה כאירוע הכלכלי החשוב והיוקרתי ביותר בישראל. הוועידה מפגישה בין מקבלי החלטות, אנשי עסקים, אנשי ממשל, בכירי המשק והכלכלה, אנשי תקשורת, דוברים ומשלחות מהארץ ומהעולם.

ערב חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, עיתון העסקים של ישראל, קיבל החלטה לקיים את ועידת ישראל לעסקים בירושלים. במטרה לאפשר שיח בלתי אמצעי בין המגזר העסקי למגזר הממשלתי.

ועידת ישראל לעסקים תשרטט בין היתר את מפת ההזדמנויות והאתגרים לכלכלת ישראל בפרוס שנתה ה-70. כמו כן תציג הוועידה תחזיות ומגמות המבוססות על ניתוח תמונת המצב העולמית: גיאופוליטית, טכנולוגית, חברתית וכלכלית. עוד יועלו על סדר היום הציבורי שאלות של מדיניות פיננסית ותקציב, ויידונו אסטרטגיות עסקיות ופוליטיות על-ידי בכירי הכלכלנים, ראשי העולם העסקי וקובעי מדיניות מהארץ ומהעולם.

נושאי הדיונים:
- 70 שנה למדינת ישראל: אסטרטגיה כלכלית-מדינית
- מנועי צמיחה לאומיים
- כלכלה עולמית: תחזיות, סיכונים והזדמנויות
- העולם ב-2025: הטרנדים הטכנולוגיה והשפעתם על חיינו
- רצים קדימה – הערך הגלובלי שמייצרת תעשיית הטכנולוגיות למדינה, לכלכלה, ולחברה
- מדיניות מוניטרית והשקעות: מגמות בעולם ובזירה המקומית
- אנרגיה פוטנציאלית – הזדמנויות בישראל ובשווקים הבינלאומיים
- תכנון צמיחה – אסטרטגיה לצמיחת פריון העובדים
- ארה"ב: שנה לאחר הבחירות: כלכלה, מדיניות חוץ, ומדיניות פנים
- עתיד גוש היורו: פוליטיקה, כלכלה, ביטחון, הגירה ומטבע לקראת מימוש הברקזיט
- התנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי הגדולים במשק
- תשתיות ותחבורה - שילוב המגזר העסקי והציבורי
- הניהול האסטרטגי - מנהיגות וחדשנות בעולם משתנה
- תקשורת ופוליטיקה בעידן ה"פייק ניוז"
- פרייבט אקוויטי – לאן ילך הכסף הגדול
- קפיטליזם קשוב וכלכלת ייעוד
- יזמות בתיירות
- המהפכה התעשייתית הרביעית
- מטבעות חלופיים
- מעמד המשפט בישראל

דוברים מרכזיים

 
ראובן (רובי) ריבלין נשיא מדינת ישראל
ראובן ריבלין
ראובן ריבלין
משה כחלון שר האוצר
משה כחלון
משה כחלון
ח"כ זאב אלקין השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת
זאב אלקין / צילום: יונתן בלום
זאב אלקין / צילום: יונתן בלום
איילת שקד שרת המשפטים
איילת שקד
איילת שקד
אלי כהן
שר הכלכלה והתעשייה
אלי כהן
אלי כהן
ניר ברקת ראש עיריית ירושלים
ניר ברקת / צילום: אייל יצהר
ניר ברקת / צילום: אייל יצהר
ד"ר קרנית פלוג נגידת בנק ישראל
קרנית פלוג
קרנית פלוג
אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים
אריק פינטו
אריק פינטו
ד"ר קווין א. האסט הבית הלבן |יו"ר מועצת היועצים הכלכליים
Kevin Hassett

ב-12 בספטמבר, 2017 אושר מינויו של קווין האסט ליו"ר ה-29 של מועצת היועצים הכלכליים של הבית הלבן על ידי הסנאט האמריקאי ולמחרת הוא הושבע לתפקיד.

לפני שמונה לתפקיד יו"ר המועצה, הוא שימש ככלכלן ב-American Enterprise Institute, המכון בו עבד מאז שנת 1997. בתפקידיו האחרונים במכון הוא כיהן כיו"ר הקתדרה ע"ש ג'יימס ק' וילסון לתרבות ופוליטיקה אמריקאית וכן שימש כמנהל המחקר בתחום מדיניות פנים. האסט גם נשא בתפקיד מנהל לימודי המדיניות הכלכלית וכעמית מחקר בין השנים 2003 ל-2014.

לפני שהצטרף למכון, האסט היה כלכלן בכיר בחבר הנאמנים של הפדרל ריזרב ופרופסור לכלכלה ומימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה, ארה"ב. כמו כן, הוא שימש כפרופסור אורח בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו יורק, כיועץ למחלקת האוצר האמריקאית וכיועץ לקמפיינים נשיאותיים.

האסט, המוכר כאחד המומחים הבולטים בתחום המימון הציבורי, חיבר מאמרים שפורסמו בכתבי עת כלכליים מובילים ושימש כבעל טור בגופי תקשורת מובילים.

Kevin Hassett
רובין קורנאו מנחה בכירה ומגישה, CNN
Robyn Curnow
Robyn Curnow
רוג'ר ור מייסד ומנכ"ל ביטקוין קום (שיחת וידיאו)
roger ver
roger ver
פול מייזנר אמזון | סגן נשיא למדיניות בנושאי חדשנות ותקשורת גלובליים
Paul Misener

 

פול מייזנר הוא סגן נשיא אמזון למדיניות של חדשנות גלובלית ולתקשורת. בעל וותק של למעלה משבע- עשרה שנים, פול מסביר ומקדם את התרבות ואת השיטות של אמזון לחולל חדשנות תמידית וממוקדת לקוח, במיוחד בהקשר של עקרונות המנהיגות של אמזון.

פול הקים את מחלקת המדיניות הציבורית של אמזון ושימש כסגן נשיא למדיניות ציבורית גלובאלית מפברואר 2000 ועד מאי 2016. בתפקיד זה הוא ייצג את אמזון ואת לקוחותיה ביותר משלושים דיונים בקונגרס האמריקני והציג עמדות במגוון נושאים וביניהם: ניטרליות הרשת, פרטיות, מסים, מחשוב ענן ועוד. מייזנר הופיע פעמים רבות גם בפני גופים המתווים מדיניות ברחבי העולם, נשא נאומים והתראיין מאות פעמים באמצעי התקשורת.

מייזנר הוא מהנדס ועורך דין בהכשרתו. בעבר היה שותף במשרד עורכי הדין ויילי, ריין ופילדינג. קודם לכן שימש כיועץ משפטי בכיר לנציב מועצת התקשורת הפדרלית בארה"ב וכמנהל המדיניות של אינטל בתחומי הטלקום וטכנולוגיית המחשב. באמצע שנות התשעים הוא הוביל את קואליציית 'הגישה לאינטרנט' של תעשיית המחשוב, שכללה את אינטל, מיקרוסופט ויבמ, והצליחה לבלום אכיפה של תשלומי גישה לתקשורת בגין גישה לאינטרנט. בתחילת שנות התשעים הוא שימש כיו"ר הוועדה המייעצת לרשות התקשורת הפדרלית (FCC) בנושא שירות טלוויזיה מתקדם, שזיכה אותה בפרס האמי על פיתוח המערכת המהווה בסיס לכל מסכי ה-HDTV ומסכי המחשב המודרניים.

בשנת 2013 שימש פול כיו"ר תת הועדה הטכנית של הועדה המייעצת של רשות התעופה הפדרלית של ארה"ב, אשר המליצה להתיר לנוסעים של חברות תעופה מסחריות להשתמש במכשירים אלקטרוניים בזמן הנסיעה על המסלול, ההמראה והנחיתה. פול הוא ממציא שעל שמו רשומים שלושה פטנטים.

בשנות השמונים המאוחרות, לאחר שבחן מערכות טלקומוניקציה מתקדמות של הממשלה ב'מרכז לניתוח תאימות אלקטרומגנטית', שימש פול כמומחה למדיניות ציבורית ב'מנהלת הלאומית לתקשורת ומידע' (NTIA). הוא ייצג את ארה"ב במספר כנסים של איגוד הטלקומוניקציה של האו"ם, לרבות כנס הרדיו העולמי של איגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU) שנערך בשנת 1988 ובו שימש פול כיו"ר של קבוצת עבודה בינלאומית.

פול שאף להפוך לאסטרופיזיקאי והוא ערך שני פרוייקטי מחקר במחלקה לפיזיקה של אוניברסיטת פרינסטון. שניהם כללו גלאי טרנזיסטור שדה שהוא תכנן ואחד התבצע תחת הדרכתו של ד"ר דיויד וילקינסון שעל שמו נקרא מפצל אותות הרדיו Wilkinson Microwave Anisotropy Probe. הוא ממשיך להיות מרותק לחלל ולזמן ומלא יראה כלפיהם, בעיקר בהקשר של קרינת הרקע הקוסמית.

פול משמש כחבר בוועדה המייעצת הטכנולוגית של רשות התקשורת הפדרלית, הדירקטוריון של המועצה לעניינים ציבוריים, המועצה המייעצת למרכז למדיניות טכנולוגיות מידע של אוניברסיטת פרינסטון, הדירקטוריון של קרן השותפות של בית הספר תומאס ג'פרסון למדע וטכנולוגיה, שבה הוא משמש גם כיו"ר הוועדה המייעצת.

Paul Misener

הרשמה לוועידה

690מחיר מלא ליום אחד
990מחיר מלא ליומיים
מחיר מוזל לקבוצות ברכישה טלפונית בלבד
10% הנחה למנויי גלובס
להשארת פרטים לנציג טלפוני 5988*

שלח
או התקשרו 5988*

חסויות

לוגו בנק הפועלים לוגו פסגות אנגלית סולל בונה עברית ללא סלוגן Enel United Airlines פרופימיקס לוגו יגואר ירושלים ומורשת עיריית ירושלים הרשות לפיתוח ירושלים בנייני האומה גלובס TV חדש, שיכון ובינוי אסף שהם, מנהל חטיבת השקעות / צילום: יחצ

ועידות גלובס

X

שיתוף

סגור