אבי וייס בחדשות - עמוד 4

סוכן חדשות
 
קיצוצים בחברות החדשות: אודי סגל נשלח לחו"ל לבד וצילם את עצמו
בחדשות 2 ו-10 מהדקים את החגורה: נסיעות לחו"ל מבוטלות, אירועים בערב מסוקרים בקצרה כדי שלא ישולמו שעות נוספות, ועובדי פרילנס כמעט ולא מועסקים
  
 
עובדי חדשות 2 יוותרו על ימי חופשה ושכרם יקוצץ
בשתי ישיבות שהתקיימו אמש התבקשו בכירי החברה לוותר על 15% משכרם, ואילו העובדים הזוטרים התבקשו להסכים לוויתור הדרגתי בימי החופשה שלהם
  
 
דירקטוריון חדשות 2 החליט: קיצוץ של 450 אלף כל חודש
כך החליט הדירקטריון בדיון על התקציב השנתי ■ על פי ההערכה, תדרש חברת החדשות לקצץ במהלך השנה בין 5-7 מיליון שקל לעומת תקציב השנה שעברה ■ המשמעות: ככל הנראה פיטורי עובדים, קיצור תוכניות ואולי אף ביטולם
  
 
חברת חדשות 2 תקצץ 10 מיליון שקל מתקציבה
חשש לקיצור או לביטול תוכניות ■ הדרישה לקיצוץ הגיעה מקשת ורשת
  
 
חנוך דאום: "החינוכית היא פח זבל של כסף ציבורי"
דאום בכנס העיתונות: "יש תחושה של עדר תקשורתי שרץ יחד בעיוורון" ■ אבי וייס, מנכ"ל חדשות 2: "לשכת רה"מ מתקרבת לליין-אפים של כולנו. זה אנטי-דמוקרטי"
  
 
מנכ"ל חדשות 2 אבי וייס לסתיו שפיר: "רצחתם את המחאה"
דיון על כישלון המחאה בכנס אילת לעיתונות ■ סתיו שפיר: "המחאה היא מלחמה" ■ רביב דרוקר: "זו ממש לא מלחמה" ■ איציק שמולי: "אני בן 32 ולא יכול לקנות דירה"
  
 
"יש מתקפה על העיתונות, אך תפקידנו לבדוק איך תרמנו לכך"
כך אמר עורך "מעריב", ניר חפץ, בכנס אילת לעיתונות ■ חגי גולן: "השלטון רואה בנו חיידקים. הטיטאניק הולכת לטבוע, ואנחנו חושבים איך לסדר את הכיסאות"
  
 
הרשות השנייה: "תוכנית חיסכון" תוכר כתוכנית תעודה
זאת החל מ-1 בינואר 2012, ובתנאי שהתוכנית תקפיד "לעסוק בענייני כלכלה רחבים שאינם אקטואליה בלבד ותחזק את הפן התחקירי והתיעודי"
  
 
יאיר לפיד: "בכנסת יושבת חבורה כוחנית שמוצצת את קופת המדינה; לא רוצה להיות חלק מהברנז'ה השמאלנית של התקשורת"
(עדכון) - כנס חירום נגד "המתקפה על התקשורת" ■ רביב דרוקר: "אנו צריכים ללכת עם האמת שלנו, גם אם המשמעות היא שהעורך יפטר אותנו"
  
 
דני וייס: "המחאות האלה גורמות לי לשים את המקצוענות בצד"
מנכ"ל תיאטרון החאן מספר בראיון עם "גלובס" על החזון שלו לתיאטרון ועל ההבדלים בין המחאה בת"א לבין זו שבירושלים ■ "לעשות את התיאטרון הכי איכותי שיש ולא הכי מסחרי שיש, וזה מה שהופך אותו למצליח - להתחפר בנישה הזאת"
  
 
חדשות 2: אי-שידור תחזית מזג-האוויר לפני "מאסטר שף" - טעות
הרשות השנייה דרשה מחדשות 2 הבהרות לאחר שביום חמישי בערב הסתיימה מהדורת החדשות 5 דקות מוקדם יותר מהרגיל מבלי ששודרה תחזית מזג-האוויר, ועברה ישירות ל"מאסטר שף"
  
 
יו"ר ועדת הטלוויזיה: אין מספיק איזון בהגשה של יונית לוי
הדברים נאמרו לאור תלונות שהגיעו לרשות השנייה, לפיהן לוי הכניסה פרשנות בתרגומה לנאום נתניהו בקונגרס ■ נציב התלונות: זו אמירה פוליטית אך לגיטימית ■ חדשות 2: לוי מקצועית
  
 
אהוד יערי חידש את החוזה בחדשות 2 ל-4 שנים
קודם לכן התנהלו מגעים בין יערי ובין חדשות ערוץ 10 ■ חדשות ערוץ 10: אכן הייתה פנייה מיערי, שנדחתה; איננו מעוניינים להחליף את צבי יחזקאלי ■ יערי: תגובתם שקרית, הם פנו אליי
  
 
לי-אור אברבך
לי-אור אברבך
הפוליטיקאים שולטים בלוח השידורים
הקשר בין הפוליטיקה לטלוויזיה הוא לא רק בערוץ 1 אלא בכל שוק השידורים בישראל
1. לא סתם שר ממונה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, יקרא בעצמו את דו"ח מבקר המדינה על רשות השידור. אל לשכתו שבירושלים הגיעה השבוע (ד') ...המשך
  
 
העיתונאית שרה ב"ק עוזבת את חדשות ערוץ 2 לאחר 8 שנים
ב"ק מצטרפת לתוכנית התחקירים החדשה של רשת ■ "חברת החדשות היא הבית שבו גדלתי. אני מודה לאנשים שהקיפו אותי, לימדו אותי והאמינו בי מתחילת הדרך ובראשם אבי וייס"
  
 
דיון בוועדת הכלכלה על גורל חדשות 2 הסתיים ללא הכרעה
מנכ"ל חדשות ערוץ 2, אבי וייס: "חוק הרישיונות רוצח את חברת החדשות" ■ מנכ"ל ערוץ 10, יוסי ורשבסקי: "רוצים ליצור מונופול של ערוץ יחיד; חדשות 2 תהיה חברה טורפנית וחזקה"
  
 

<    1234567    >

   נמצאו 100 כתבות   |   עמוד 4 מתוך 7

צרו איתנו קשר *5988