דפני ליף בחדשות - עמוד 13

סוכן חדשות
 
מפגיני האוהלים: "נתניהו משקר; איננו מטומטמים"
(עדכון) - מארגני המחאה מגיבים במסיבת עיתונאים לתוכנית נתניהו לשוק הנדל"ן: "נתניהו לא מבין מה קורה כאן ולא מבין עם איזה כוח הוא מתמודד" ■ "תוכניותיו הן הונאה והמשך של מדיניות צינית"
  
 
המשטרה הרחיקה 8 עצורים בהפגנה מהאוהלים ברוטשילד
(עדכון) - המפגינים שנעצרו הובאו בצהריים לבית המשפט, שהורה להרחיק אותם ממאהל המחאה בשדרות רוטשילד ושיחרר אותם בערבות עצמית של 1,500 שקל
  
 
תגובות להפגנת הדיור ההמונית: "הליכוד ישלם מחיר"
רבבות השתתפו אמש בהפגנת הנדל"ן ההמונית בתל אביב - והתגובות לא מאחרות להגיע ■ ח"כ דב חנין: "צריך לומר בקול ברור - ממשלת נתניהו אחראית למשברי הדיור והבריאות. נתניהו צריך ללכת הביתה" ■ שלום: "זה הזמן לשינוי סדרי העדיפויות. יש לשים את האזרח במרכז"
  
 
עצרת המונית בת"א: "ביבי, אם לא תיזהר תרגיש כמו בקהיר!"
(עדכון) - שלטי מחאה בת"א: "מובארק, אסד, נתניהו" ■ דפני ליף, יוזמת המחאה: "אנחנו לא פראיירים! ביבי, איחדת את דור הפייסבוק והוצאת אותנו לרחובות! אתה הביבי ששבר את גב הגמל! בפעם הבאה ניפגש כאן חצי מיליון איש!" ■ רבבות מפגינים צעקו: "ביבי הביתה!"
  
 
מארגני מחאת האוהלים: "אנו משועבדים וקורסים תחת הנטל"
מארגני המחאה: "בשבת נציג את הדרישות שלנו מהכנסת" ■ מוקדם יותר היום ח"כ מולה הציע להסמיך ועדות מקומיות להפקיע שטחים ולייעד אותם לדיור בר השגה - אך נתניהו, שטייניץ ואטיאס הובילו את סיכול המהלך
  
 
"לא נישאר במדינה! לא נעשה פה ילדים!"
(עדכון) - אחת ממשתתפות המחאה: "לא נישאר כאן ולא נעשה כאן ילדים - נעזוב את הארץ ולא יהיה עתיד!" ■ לריכוז הידיעות על מחאת האוהלים - לחצו כאן!
  
 
יוזמת מחאת האוהלים: "זו מעברת נתניהו; הציבור מיואש"
דפני ליף על התקרית עם ח"כ מירי רגב: "אנשים פה ביטאו את הכעס שלהם והיא אמרה למישהו 'אתה סתום'. בסך הכל זרקו עליה מים"
  
 
מחאת האוהלים בפייסבוק: "מצב חירום! דיברנו מספיק!"
מארגני מחאת האוהלים בעד "מחירי דירות שפויים בישראל" הקימו דף אוהדים בפייסבוק, ערוץ יו-טיוב וחשבון בטוויטר ■ "ככה עושים דמוקרטיה אמיתית - עכשיו נוקטים עמדה"
  
 

<    12345678910111213   

   נמצאו 200 כתבות   |   עמוד 13 מתוך 13

צרו איתנו קשר *5988