דפני ליף בחדשות - עמוד 7

סוכן חדשות
 
דפני ליף: "עליית מחירי החשמל - גזר דין מוות לחלשים"
" עד מתי ממשלת ישראל תוסיף להתעלל באזרחיה?", שואלים בתנועת "ב' זה אוהל" ■ "האם השכבות המוחלשות והקשישים יצטרכו לבחור בין חשמל לחימום בתיהם לבין כרטיס אוטובוס כדי להגיע למקום העבודה?
  
 
דפני ליף וסתיו שפיר מככבות בתערוכת צילומי עיתונות
תערוכת צילומי עיתונות "עדות מקומית", המוצגת בימים אלה, מייתרת את כל המילים הגלויות והסמויות
  
 
ליף: "נתניהו עשה רק החייאה ראשונית למערכת החינוך"
דפני ליף, ממנהיגות מחאת האוהלים: "על המדינה לשאת באחריות לחינוך ילדינו, היא ולא קבלנים פרטיים" ■ נתניהו רמז: נממן חלק מחוק חינוך חינם על בסיס קיצוץ רוחבי
  
 
דפני ליף התמסדה: התנועה "ב' זה אוהל" יוצאת לדרך
(עדכון) - מובילת המחאה החברתית דפני ליף לא מתייאשת: הקימה תנועה חברתית חדשה שתתמקד "בחיזוק החיבור בין הגרעינים היצרניים, המתונים והדמוקרטיים שבכל המגזרים למען התחזקות הציבור מול הממשל"
  
 
כנס חירום בתל אביב: "להקים קול זעקה נגד הדרת הנשים"
חברות כנסת, עיתונאיות ונשות עסקים מתכנסות הבוקר בסינמטק תל אביב; "קו אדום שאסור לנו לחצות והגיע העת שנתעורר" ■ בנוסף תתקיים בשעות הצהריים עצרת נגד הדרת נשים ולמען שיוויון וסולידריות ברחבת המשביר הישן בתל אביב
  
 
ליף: "נתניהו, לא ניתן למדינה להפוך למשטר שחור"
ליף, מיוזמות מחאת האוהלים של הקיץ האחרון, תשתתף ותנאם בעצרת מחאה נגד הדרת נשים שתתקיים מחר בירושלים ■ "עסוקים במלחמת חורמה על זכויותינו הבסיסיות, בקרוב נחזור לרחובות"
  
 
הפורום לצדק חברתי עתר לבג"ץ נגד פינוי תושבי כפר שלם
לטענת העותרים, בהם סתיו שפיר ודפני ליף: "אם יתבצע פינוי - יישארו תושבי כפר שלם חסרי קורת-גג, והנזק שייגרם עלול להיות בלתי הפיך"
  
 
דן פרופר: "השלב הבא במחאה יהיה הרבה יותר קיצוני"
יו"ר אסם מזהיר מהחרפת המחאה אם לא תקבל תשובה הולמת ■ על דפני ליף: "היא החמיצה את המחאה כי פתחה פה על נתניהו. מי יזכור את שמה עוד כמה חודשים?"
  
 
דפני ליף בפייסבוק: "תודה לך נתניהו על כל חבריי שעוזבים את הארץ, תודה לך שטייניץ על קריסה כלכלית; כל מי שרוצה לעזור ואינו שתול - פנו אליי"
ליף העלתה פוסט בפייסבוק, בו היא מודה לראש הממשלה ולשר האוצר על כוונתם למסמס את המחאה, לדבריה ■ "תספידו כמה שתרצו, אבל אנחנו עוד כאן, נאבקים"
  
 
עוזי דיין: "לליף וחבריה אין מושג לאן לקחת את המחאה"
דיין בכנס ישראל-שדרות לחברה: "ההנהגה הישראלית - אסור לה להתעלם מהמחאה. יש כאן הזדמנות פז. ניתן מנדט מלא לממשלה הזו לעושות תיקון עולם"
  
 
דפני ליף: "המחאה תחודש בקרוב; אם הממשלה לא תתחיל לפעול - המחאה יכולה לגלוש לפסים אלימים"
מובילת המחאה החברתית של קיץ 2011 בראיון לגלי צה"ל: "אני מרגישה עדיין רלוונטית, אבל שום דבר לא קורה. איפה הממשלה?" ■ על הביקורת הציבורית: "אני חוטפת ביקורת על כל דבר אבל לא קוראת טוקבקים. אני לא מתעסקת בזה"
  
 
צפו בדפני ליף מכה על חטא: "טעיתי כשהתחצפתי לנתניהו"
האם המחאה של קיץ 2011 מתה? רוני קובן מ"עובדה" יצא ללוות את גרעין המייסדים בחשבון הנפש שהגיע אחרי שיא המחאה - וחזר עם אמון מחודש
  
 
קצת חורף אז מוותרים?
המחאה הייתה עיסוק נעים לקיץ, אקשן ממרק מצפון, כמו צירוף איור גלעד שליט בפייסבוק
  
 
מובילי המחאה החברתית על השביתה: מי מדבר ומי עושה?
הצצה קטנה בדפי הפייסבוק של דפני ליף, סתיו שפיר, איציק שמולי ואיציק אלרוב - ממובילי המחאה הקיץ האחרון - מציירת 4 תמונות וגישות שונות לגבי השביתה שהתקיימה הבוקר
  
 
לפיד: "זרקתי את הסיגר והוויסקי ומכרתי את הב.מ.וו; לא קונה מותגים"
יאיר לפיד מספר ל"ידיעות אחרונות" על השינוי האישי שעבר, אך דואג לאזן: "זה בסדר לשנוא חזירות - אבל לא לשנוא הצלחה, לא להקים כאן חברה קומוניסטית"
  
 
דפני ליף: "אין צדק חברתי בלי חיסול עבדות הקבלן"
במטה המחאה החברתית מגבים את עופר עיני ותומכים בשביתה הכללית במשק ביום ב' ■ ליף: "עכשיו זה הזמן לפיתרון היסטורי ולא לדילים שמשאירים חלק מהעובדים מחוץ לצדק החברתי"
  
 

<    12345678910111213    >

   נמצאו 200 כתבות   |   עמוד 7 מתוך 13

צרו איתנו קשר *5988