ועדת קדמי בחדשות - עמוד 2

סוכן חדשות
 
אין הסכמה על מחיר המטרה של החלב; הדיונים ימשכו מחר
(עדכון) - משרדי החקלאות, התמ"ת והאוצר התנגדו להצעת מנכ"ל משרד רה"מ הראל לוקר, לפיה מוצרי החלב יוזלו מיידית ב-5% - וב-12.5% בתוך 5 שנים
  
 
קדמי: "מחירי המזון גבוהים בגלל כשרות ובטיחות מחמירה"
ח"כ שי חרמש בדיון בוועדת הכספים בנושא המלצות ועדת קדמי: "לא להפחית מכסים; ניתן למכור קוטג' ב-5.40 שקלים במקום 7 שקלים, ואף אחד לא מפסיד"
  
 
מנכ"ל תנובה: אחרי מחאת הקוטג' פתחנו דף חדש עם הצרכן
בכנס על תעשיית המזון היכה אריק שור על חטא: "חטפנו מהלומה" ‏‎‎‏■ בכירים בתעשייה: יש להוריד את המע"מ על המזון‏ ■ ‏‎‎גדי לסין: "כשהמחירים גבוהים הצרכנים קונים פחות. מחירי המזון בארץ לא גבוהים בהשוואה לשאר העולם"
  
 
מאמצים להשיג הסכמות להמלצות ועדת החלב של קדמי
המחלוקת היא על מחיר המטרה של ליטר חלב גולמי שמועבר מהרפתות למחלבות ■ מחיר המטרה הוא כ-2.15 שקלים, ועפ"י המלצות ועדת קדמי יש להורידו
  
 
שאמה-הכהן: "מחירי המזון טיפסו מ-2005 בצורה לא נורמלית"
שרון קדמי בדיון בוועדת הכלכלה על המלצות ועדת קדמי: "האוליגופולים הקמעונאיים והיצרניים שלטו בשוק ולא גלגלו את הפחתות מחירי הסחורות לצרכן"
  
 
פנייה למבקר: פרסם את דוח הביקורת על כשלי שוק החלב
מובילי מחאת הקוטג' מבקשים כי מבקר המדינה יחקור את התנהלות ועדת קדמי ויפעל לחשיפת הפרוטוקולים של דיוני הוועדה
  
 
קדמי: "ייתכנו צעדים הרבה יותר אגרסיביים בשוק המזון"
מנכ"ל משרד התמ"ת בכנס של אקסלנס על ועדת קדמי: "נקודת המוצא של הוועדה הייתה הרצון להוריד מחירים לצרכן, בין היתר על-ידי הגדלת התחרות"
  
 
הוזלה במזון? יישום המלצות ועדת קדמי לא נראה באופק
ועדת קדמי הגישה המלצות לטיפול ביוקר המחיה ■ ניתוח "גלובס": אף אחד לא מתכוון שההמלצות ייושמו ■ בכיר בוועדה: "שופרסל ומגה ישחטו לנו את הצורה"
  
 
ועדת קדמי: מחירי המזון בישראל גבוהים ב-10%-20% מב-OECD
(עדכון) - ‎הסיבה: ריכוזיות ברמה גבוהה בשוק המזון ■ הפתרון: פתיחת השוק לתחרות ומניעת התפתחות הרשתות הגדולות, שופרסל ומגה
  
 
בכיר בלמ"ס: הנתונים שלנו לא מתאימים לבחינת מחירי המזון
המשנה לסטטיסטיקן הממשלתי התייחס לעבודת ועדת קדמי להורדת מחירי המזון: "נתוני הלמ"ס לא מתאימים להשוואת מחירים בין ישראל ומדינות אחרות בעולם"
  
 
הרפתנים נערכים למחאה נגד הורדת מחיר המטרה של החלב
התאחדות מגדלי הבקר לחלב נערכת לחידוש המחאה בעקבות הרפורמה במשק החלב ■ חוששים שהמהלך יכלול את הורדת מחיר המטרה של החלב הגולמי
  
 
סיכום ביניים למחאה: מחירי המזון נותרו גבוהים, בחו"ל זול יותר
שנה אחרי שנחשפה שערוריית עליות המחירים והתמחור הלא ריאלי של מוצרי המזון בארץ, רשם הצרכן לא מעט הישגים ■ עם זאת, בשורה התחתונה מחאת הקוטג' לא יצרה כאן מהפכה של ממש ■ האם יש סיכוי להתקדמות נוספת בקיץ?
  
 
בכיר באוצר: "המע"מ על מוצרי המזון לא יבוטל"
השר שמחון מריח בחירות? נכנס במפתיע באמצע דיון של ועדת קדמי וביקש לבחון את ביטול המע"מ על מוצרי המזון ■ אנשי האוצר ורשות המסים שנכחו בדיון הביטו בו בפליאה ■ בכיר באוצר: "מפאת כבוד השר, נסביר לו שוב למה זה לא יקרה"
  
 
אביב לביא / אייר: גיל ג'יבלי
אביב לביא
יותר סטייקים בפחות כסף
המזון בארץ יקר מדי, וצריך לנקוט צעדים כדי להוזיל אותו. השאלה היא איזה מזון
מאז שפורק האוהל האחרון בשלהי הקיץ, מנסרת בחלל האוויר השאלה הקבועה על תוצאות המחאה החברתית: השפיעה או לא השפיעה? ובכן, השפיעה. רק ש...המשך
  
 
"לא ייתכן שאנשים שעובדים בשכר נאה לא גומרים את החודש"
מנכ"ל התאחדות התעשיינים, אמיר חייק, מכין את המגזר היצרני לתקופת מחאה נוספת: "במחאה הקודמת מי שהרים את הראש - חטף כדור. הפעם המגזר היצרני יגיע מוכן יותר" ■ מציע להתרכז בעיקר: "לא חשוב כמה עולה חטיף כזה או אחר"
  
 
שמחון: "די לדמגוגיה - אין סיבה למס של 22% על הקוטג'"
שר התמ"ת אמר את הדברים בכנס התמ"ת לרגל יום הצרכן ■ מנכ"ל התמ"ת, שרון קדמי: "ועדת המזון תמליץ על צעדים אגרסיביים שצפויים לפגוע בחברות הגדולות"
  
 

   123456    >

   נמצאו 87 כתבות   |   עמוד 2 מתוך 6

צרו איתנו קשר *5988