כנס לשכת עורכי הדין באילת בחדשות - עמוד 9

סוכן חדשות
 
כנס העשור של לשכת עוה"ד: הפגנת כוח מחודשת מול ועד מחוז ת"א
בחודש שעבר התקיים כנס של מחוז ת"א בהשתתפות אלפי עורכי דין, והוא נחל הצלחה - אך כעת הוועד המרכזי יוצא במפגן כוח מחודש ומעריך כי הכנס שלו יהיה הגדול בתולדות הלשכה: כ-4,000 איש כבר הבטיחו את בואם
  
 
נועם שרביט, הכתב המשפטי של גלובס
נועם שרביט
כוחן גנבה את ההצגה
השופטת תקפה התנהלות התקשורת במשפט רמון והפכה לשיחת היום בכנס אילת
1. הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת לא הנפיק השנה כותרות מרעישות. בהיעדרו של שר המשפטים הקודם, דניאל פרידמן, ובעוד השר הנוכחי י...המשך
  
 
עו"ד גיורא ארדינסט: "עורכי דין לא אמורים להיות מלשנים"
אמר בכנס לשכת עוה"ד באילת: "ההצעה שעוה"ד יהיו נציגי הרשויות היא בעייתית. אנו צריכים להיות במצב שבו לא יעמידו אותנו בניגוד עניינים - אחרת ניתן עצה שלא תמיד תהיה נכונה, כי נחשוב על עצמנו ולא על הלקוח"
  
 
פרופ' דודי שוורץ בכנס לשכת עוה"ד: "יש אוניברסיטאות שלא היו עוברות את הפיקוח על המכללות"
בפאנל על "רמת המקצוע והצפתו" התקומם שוורץ, דיקן הפקולטה למשפטים בקרייה האקדמית אונו, על הפיכתן של המכללות לשק החבטות של המקצוע: "מה כל-כך נורא בכך שיש הרבה משפטנים בארץ? כן ירבו"
  
 
פרוקצ'יה: המשבר הגלובלי נגרם בכוונה תחילה, תמרוץ המנהלים הביאם ליטול סיכונים
פרופ' אוריאל פרוקצ'יה, מומחה לדיני חברות, אמר בכנס לשכת עוה"ד באילת כי שכר המנהלים הוא אחד השורשים העמוקים של המשבר, בשל המבנה שלו ■ עו"ד פיני רובין: "חברות דירוג האשראי נחלו כישלון חרוץ במשבר הנוכחי"
  
 
פרופ' זוהר גושן: הרגולציה של רשות ני"ע לא תהיה מתערבת כמו בפיקוח על הבנקים
יו"ר רשות ני"ע בכנס לשכת עוה"ד באילת: "ברוב המקרים הרגולציה של רשות ני"ע תמשיך להיות רגולציה בדיעבד ולא מתערבת בשלבי קבלת ההחלטות" ■ איתן רף: "עלות הרגולציה לקבוצת לאומי - כ-70 מיליון דולר בשנה"
  
 
השופטת דבורה ברלינר תומכת בהצעת נאמן: להחרים את כלי הרכב של עברייני התנועה
נאמן קרא אתמול להפוך את האכיפה בעבירות תנועה לעבירות מינהליות: "אם אדם עבר באור אדום או לא עצר בעצור - תחרימו לו את הרכב" ■ ברלינר: "שיידע כל אב שנותן את הרכב לבנו, שהוא לוקח סיכון שהרכב יחולט"
  
 
אלשיך: "המחוקק נרדם בשמירה על עובדי חברה בהקפאת הליכים - וביהמ"ש נדרש ליצור פיקציות משפטיות"
שופטת הפירוקים התל-אביבית בכנס לשכת עורכי הדין באילת: "פסקתי שאפשר להכניס בהסדר הנושים צו פירוק רק לגבי העובדים, וכך הם יקבלו את המגיע להם מביטוח לאומי. מניין לקחתי את הסמכות לכך? אין לי מושג"
  
 
מזוז באווירת סיום קורס
נינוח, חופשי, משתף פעולה, חייכן ופתוח: היועמ"ש מני מזוז מרגיש את סוף הקדנציה
  
 
שלמה נס: "שרשות המסים וביטוח לאומי יוותרו על העדיפות שלהם בתיקי פירוק וכינוס"
נס, מומחה בתחום חדלת הפירעון, בכנס לשכת עורכי הדין באילת: "הפקידים חושבים רק על השגת היעדים הכספיים שלהם בטווח קצר, ומתעלמים מכך שמדובר בפירוקים וכינוסים שיביאו לפיטורי עשרות אלפי עובדים"
  
 
השופטת חיותה כוחן: "התקשורת ייצרה עדות שקר במשפט רמון - אך לא השפיעה עליי"
אמרה את הדברים בכנס לשכת עורכי הדין באילת ■ פרקליט המדינה, משה לדור: "החלטות הפרקליטות אינן מושפעות מהתקשורת. עם זאת, התקשורת הפכה כלי לתיאום עדויות מבלי שהיא מכוונת לכך"
  
 
שר המשפטים נאמן תוקף את היועמ"ש מזוז: "לא ראוי שהוא יתבטא בעניין ליברמן"
מזוז אמר אמש כי "במדינה מתוקנת ליברמן לא היה מתמנה לשר בגלל החקירות נגדו" ■ נאמן: "הוא היה צריך להתבטא רק בגמר ההחלטות בנושא החקירה"
  
 
איפה פרידמן כשצריך אותו? כנס לשכת עורכי הדין באילת התנהל השנה על מי מנוחות
האידיליה (הזמנית?) בין נשיאת העליון ביניש לבין שר המשפטים נאמן הפילה תרדמה על נחילי המשפטנים שנהרו השנה לכנס אילת ■ המהפכה של נאמן: "אם אדם עבר באדום או לא עצר בעצור - דבר ראשון תחרימו לו את הרכב"
  
 
השופטת ענת ברון: "הבנקים בפאניקה, סגרו את ברז האשראי"; עו"ד דליה טל: "אין שום מחנק אשראי"
ברון בכנס לשכת עוה"ד: "יש רושם שהבנקים נוקטים במדיניות מתגוננת במתן האשראי. יש לבחון את המידתיות והסבירות של התנהלותם" ■ טל: "צריך להבין שכאשר העסק מתפרק, הבנקים לא יודעים אם לתת אשראי"
  
 
המהפכה של נאמן: קנס מינהלי במקום כתב אישום פלילי בעבירות כלכליות ועבירות תנועה
בכנס לשכת עוה"ד קרא השר לבצע מהפכה: "אם אדם עבר באדום או לא עצר בעצור - דבר ראשון תחרימו לו את הרכב, ואז נראה כמה תאונות דרכים יהיו; מי שלא שילם מסים - שיטילו עליו קנס פי 30 מהסכום שהעלים"
  
 
דורית ביניש: משפטים יישמעו ברצף, רק הנשיאים יאשרו דחיות דיונים
נשיאת העליון בכנס לשכת עוה"ד באילת: "מדינה שמתחנכת על תוכניות ריאליטי מדברת בשפה של התוכניות הללו, וזה חודר לביהמ"ש" ■ ציינה את שינוי האווירה בעקבות עזיבת דניאל פרידמן: "יש לנו תחושה של שיתוף-פעולה"
  
 

<    12345678910    >

   נמצאו 145 כתבות   |   עמוד 9 מתוך 10

צרו איתנו קשר *5988