לאה גלובוס בחדשות

סוכן חדשות
 
השיחה: חתונת עומר דנקנר - עכשיו המסיבה
מי הגיע לחולות ניצנים למסיבת החתונה המורחבת של עומר דנקנר ולי גרבנאו? ■ את מי אירח ראובן אבלגון בביתו לאירוע בשיתוף עמותת לשובע? ■ ובמה הפתיעה לאה גלובוס את בעלה יורם ביום הולדתו ה-70?
  
 
לאה גלובוס: "לבני הזוג נתניהו יש אהבה טהורה"
אשתו של יורם גלובוס באה חשבון עם התקשורת בעקבות סערת מעצר בעלה ■ עכשיו היא מבינה מה עובר על חברתה שרה נתניהו: "היא התעלתה על עצמה"
  
 
השיחה: מסע הפרידה של שמחון עובר בעמק הסיליקון
שלום שמחון נפרד מהכנסת בנסיעה ממלכתית לארה"ב ■ נורית דאבוש משתפת במהלכי הקריירה שלה ■ וגם: מיהי בת הזוג של דניאל דורסמן, בנה הצעיר של שרי אריסון?
  
 
השיחה: האחים אנג'ל משתפים
מי הגיעו לצפות באוסף האמנות של אודי ואבי אנג'ל? ■ מה עושה אורי שני בנוסף לניהול המו"מ להרכבת ממשלה חדשה? ■ וגם: ממה מזהיר צבי ימיני?
  
 
השיחה: יוסי ויליגר מבלה עם הבנות והחתן
מי הגיעו לערב ההתרמה לעמותה למלחמה במחלת ה-AT? ■ על מה מהמר שלמה שמלצר? ■ למה הצטלמה נועה מימן בכלוב? ■ וגם: מה מטריד את לאה גלובוס?
  
 
השיחה: רונן טוב חוגג באילת
מי התארחו אצל דוד פתאל? ■ מי הגיעו לברית של הנכד של יורם ולאה גלובוס? ■ וגם: מה חושבת סילבי קשת על "שובה של המחאה"?
  
 
מירי בוהדנה תיקנס אם לא תעביר דו"ח הכנסות ללאה גלובוס
‎במשך כ-4 שנים לא קיימה הדוגמנית את החלטת ביהמ"ש בעניין ■ ביהמ"ש דחה את הסבריה וקבע: גם כעצמאית עליה היה להגיש דו"חות מס ■ נקבע כי אם לא תעשה כן תוך 21 יום - היא תחויב בקנס של 50 אלף שקל
  
 
לאה גלובוס הפרה הסכם לרכישת וילה בקיסריה; תשלם 2 מיליון שקל
ביהמ"ש קבע כי גלובוס תשלם לכונס הנכסים של הנכס, עו"ד גדעון פרום, פיצוי בגין ההפרה ■ תביעתו של עו"ד פרום נגד בעלה של לאה, מפיק הקולנוע יורם גלובוס, נדחתה בהסכמת הצדדים
  
 
לאה גלובוס טוענת: "מירי בוהדנה העלימה הכנסות במאות אלפי שקלים"
ב-2006 חויבה בוהדנה למסור את דו"חות הכנסותיה ב-2000-2005, בעקבות תביעה שגלובוס - הסוכנת שלה לשעבר - הגישה נגדה ; כעת טוענת גלובוס כי בוהדנה לא הצהירה על כל הכנסותיה ; בוהדנה: "שתוכיח"
  
 
צרו איתנו קשר *5988