א' מפרשת הנשיא קצב עזבה את הארץ: רכשה כרטיס טיסה לקנדה בכיוון אחד

לפני שנתיים חזרה א' לישראל מארה"ב, אך לא הצליחה למצוא עבודה בארץ ; עתה לא ברור מה יעלה בגורל התביעה האזרחית שתכננה להגיש נגד נשיא המדינה לשעבר

לאתר חדשות ערוץ 2 (קשת / רשת)

פרסום ראשון: א' מבית הנשיא שפוצצה את פרשת קצב עזבה את ישראל ונמצאת בדרך לקנדה. ממידע שהגיע לחדשות 2 עולה כי א' קנתה כרטיס לכיוון אחד, ואין לה כוונה לחזור. לנוכח עזיבתה, לא ברור מה יעלה בגורל התביעה האזרחית שהתכוונה להגיש נגד נשיא המדינה לשעבר.

תזכורת: א' מבית הנשיא היא זאת שחשפה את פרשת קצב. א' טענה כי נשיא המדינה לשעבר אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים. לאחר גיבוש טיוטת כתב האישום נגד קצב הושמטה תלונתה של א' מכתב האישום במסגרת הסדר הטיעון שנחתם עם קצב, וזאת לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז קבע כי בעדותה של א' נמצאו קשיים ראיתיים רבים. בעקבות הסדר הטיעון הגישה א' עתירה לבג"צ בבקשה שיורה למשטרה לקיים עימות בינה לבין קצב, אולם בקשתה נדחתה.

"נתתי אמון במערכת החוק שתעשה צדק אבל היום אני מרגישה שהמערכת ויתרה עליי ונכנעה לבעלי השררה", אמרה א' לאחר ההחלטה להשמיטה מכתב האישום נגד קצב. אני מתכוונת למשה קצב האדם שביצע טרור בגופי ובנפשי ".

א' אמרה את הדברים במהלך מסיבת עיתונאים שכינסה, שם החליטה לדבר על המקרה בהרחבה. "אני כאן, כעדות חיה, לספר לכם מה אני עברתי שם. המשכתי לסבול מהטרדות מיניות, מילוליות, התקפי זעם, פשוט חוויתי מותחן פסיכולוגי בלשכת הנשיא. זה התחיל בשיחות טלפון בשעה 7 וחצי בבוקר, כשאני עדיין בבית ישנה. 'אולי תלבשי חצאית, חצאית בלי תחתונים'".

"שום שיחה לא נגעה בנושאים מקצועיים", הוסיפה א'. "הוא איים עליי. יחסי המין היו תחת מרות, איומים והפחדות. משה קצב הוא אנס, משה קצב הוא עבריין מין סידרתי, הוא סוטה. הוא דמות מעורערת ואף אחד לא יכול להגיד לי לא. עבדתי איתו שנתיים ועברתי שם התעללות מינית".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988