גמול והשתלמות בניהול אישי
 
למה לי IRA עכשיו? /

למה לי IRA עכשיו?

תכירו: IRA - נשמע כמו המחתרת האירית, אבל רחוק מזה

12/12/2010, 12:39    
globes
עיתון גלובס עד הבית לחודש במתנה >>
קבלו ניוזלטרים והתראות SMS
קבלו ניוזלטרים
והתראות SMS
עקבו אחרינו בטוויטר
הצטרפו אלינו בפייסבוק
ארקיע
טסים- חופשה של פעם בחיים
 אחת הבעיות הגדולות שלנו היא שאנחנו לא אוהבים להתעסק במה שאנחנו לא מבינים ובמה שלא דחוף לעכשיו. לצערנו, נושא החיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות נופל בדיוק לקטגוריה הזו. זה אפור, מסובך ואך אחד לא באמת מבין מה צריך לעשות. עד לא מזמן לאף אחד מאיתנו לא הייתה ברירה, וכל התחום הזה של קופות גמל וקרנות השתלמות היה כמו קופסה שחורה. לא עוד.

אם רוצים לדעת מה יקרה בישראל בעתיד, צריך רק להעיף מבט לעבר השכנים שלנו שמעבר לים. שם כבר מזמן הבינו את החשיבות של הנושא והתחילו לחסוך לטווח הארוך במכשיר פנסיוני שנקרא IRA.

בישראל, בתור התחלה, משרד האוצר אישר את השימוש במוצר לקרנות השתלמות ולקופות גמל תחת מגבלות שונות.

מה זה אומר? ניקח את קרן ההשתלמות בתור דוגמה.

היום, אתה יכול לנהל את קרן ההשתלמות שלך בעצמך. נפתחת קרן על שמך, אתה מקבל גישה לצפייה בחשבון דרך האינטרנט (בדיוק כמו שאתה רואה את חשבון הבנק שלך) ואתה הוא זה שקונה ומוכר את המניות והאג"ח שאתה בוחר. אם אתה לא רוצה לסחור ממש בניירות ערך, אתה יכול להעביר את הניהול לידי מנהל תיקים והוא יעשה זאת עבורך - בדיוק כמו ניהול תיק אישי. תגדירו מדיניות השקעות בהתאם לצרכים שלך, יעדי השקעה ועוד.

IRA פותר הרבה בעיות שקיימות במכשירי החיסכון היום: שקיפות, התאמה אישית של פרופיל הסיכון, גישה ישירה למנהל ההשקעות ועוד. אבל אחד הדברים המרכזיים שה-IRA מקנה הוא יכולת לנהל את הנכסים שלך באופן אסטרטגי. היכולת לבחור את ניירות הערך מאפשרת שה-IRA יהיה החלק החסר בפאזל שאיתו תשחק בהתאם לצרכים שלך. לדוגמה, אם גילית שקופת הגמל שלך היא סולידית ויש לך תוכנית חיסכון בבנק, אתה יכול להחזיק בקרנות ההשתלמות שלך (IRA) רק מניות, וזה אפיק פטור ממס.

היופי ב-IRA, שהוא נותן את האפשרות גם למי שמבין בשוק ורוצה לעשות זאת בעצמו וגם לאותה גברת כהן מחדרה, שיכולה לנהל זאת באמצעות מנהל תיקים. 
דולר, כסף / צלם בלומברג
דולר, כסף / צלם בלומברג

 

לקחת אחראיות על ניהול הכספים הפנסיוניים שלנו או במילה אחת: IRA הכתבה הבאה: לקחת אחראיות על ניהול הכספים הפנסיוניים שלנו או במילה אחת: IRA
    
פירסומת
 
 
 
 

הוספת תגובה

 
כינוי:    
נושא:
תוכן: Hyperlink in a new window Hyperlink Right Left underline italic bold Bulleted List Ordered List Face1 Face2 Face3 Face4 Face5 Face6
פרסם גם ברשתות שלי
בהגיבי הנני מסכים לתוכן תנאי השימוש, המחייב שמירה על אתיקה, כבוד הדדי ותרבות הביטוי והדיון. תודה.

 
 
 
טוען תגובות...טוען
 

קביעת פגישה אישית

 
 
להדגמה - IRA כיצד זה עובד!
 
בוא לראות כיצד מנהלים את
קרן ההשתלמות שלך ב- IRA
 
 ברצוני לקבל מידע מהדס ארזים.
 
שלך ונחזור אליך
 
 
עוד במדור
 
למה לי IRA עכשיו? / למה לי IRA עכשיו?
תכירו: IRA - נשמע כמו המחתרת האירית, אבל רחוק מזה

למה כדאי להשקיע בקרנות IRA / צלם: פוטוס טו גו למה כדאי להשקיע בקרנות IRA
קופות גמל וקרנות השתלמות בניהול אישי תוך חיסכון בעמלות ובדמי הניהול