מסתמן: מוסף הספורט היומי של "הארץ" יוקטן או ייסגר

בסקר שנערך בקרב המנויים עלה כי מוסף הספורט הוא הכי פחות נקרא

מסתמן: מוסף הספורט היומי של עיתון "הארץ" יוקטן או ייסגר בחודשים הקרובים. סגירת המוסף תתרחש על רקע המשבר הכללי בענף, הנובע בין היתר מההאטה בשוק הפרסום. כמו כן, סגירת המוסף קשורה בחששות לירידה בהכנסות העתידיות של "הארץ" מגופי שונים בהם "ישראל היום". תפוצתו של "ישראל היום" לבתים פרטיים, שנעשית באמצעות מערך ההפצתה של רשת שוקן, הצטמצמה באחרונה עקב החלטה לגבות תשלום עבור ההפצה.

מאז תחילת 2009 מתפרסם מוסף הספורט של "הארץ" על גבי שמונה עמודים בפורמט טבלואיד במהלך ימי השבוע. בימי ראשון מתפרסם מוסף נרחב יותר הכולל בדרך כלל כ-12 עמודים שבהם מסוקרים משחקי סוף השבוע. בסופי שבוע מתפרסם המוסף כמדור הפרוס על העמודים האחוריים בקונטרס החדשות המרכזי. ואולם, לאור מצבו הכלכלי של העיתון בשנים האחרונות, עלה מספר פעמים הרעיון לסגור את המוסף או להקטינו.

באחרונה ערך העיתון סקר שבחן את הרגלי הקריאה של המנויים. מהסקר עלה, כי מדור הספורט הוא הפחות נקרא מבין שאר המוספים היומיים והשבועיים כגון "גלריה" ו"ספרים". "בעקבות זאת", אומר גורם בעיתון, "התקבלה ההחלטה לקצץ. השאלות עכשיו הן כמה בדיוק ואיך". כעת בוחנים להפוך את המוסף למדור יומי שיופיע בעמודי החדשות בדומה לאופן בו הוא מתפרסם בימי שישי.

מ"הארץ" לא נמסרה תגובה.

צרו איתנו קשר *5988