בן לאדן משתלט על פייסבוק: מיהם 10 האנשים המדוברים ברשת?

במקום השני ברשימת הנושאים שעליהם דיברו הגולשים ברשת החברתית השנה - הזכייה של גרין ביי פאקרס בסופרבול ■ מותו של סטיב ג'ובס - במקום החמישי

הרשת החברתית פייסבוק פרסמה היום (ד'), במקביל לטוויטר, נתונים אודות השנה החולפת. הסיכום של פייסבוק מורכב מרשימת הנושאים שעליהם דיברו הגולשים ברשת החברתית המובילה. במקום הראשון ובפער ניכר נמצא סיפור מותו של מנהיג אל-קעידה, אוסמה בן-לאדן, שנהרג על-ידי יחידת הקומנדו האמריקני "אריות הים" בחודש מאי השנה.

אל המקום השני הגיע אירוע הזכייה של קבוצת הפוטבול גרין ביי פאקרס בסופרבול. במקום השלישי נמצאת הפרשה שהסעירה את ארה"ב, במסגרתה זוכתה קייסי אנתוני מרצח בתה בת השנתיים קיילי. צ'ארלי שין, שכיכב השנה בטוויטר, הגיע למקום הרביעי במדד הפופולריות של פייסבוק.

מותו של סטיב ג'ובס, מנכ"ל אפל האגדי, שנאבק ממושכות במחלת הסרטן, סגר את החמישייה הראשונה. החתונה המלכותית של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון הגיעה למקום השישי. במקום השביעי נמצא מקרה מוות מצער נוסף, הפעם של הזמרת איימי וויינהאוס.

הפרק האחרון בסדרת משחקי הווידיאו הפופולרית Call of Duty: Modern Warfare 3 הגיע למקום השמיני, לאחר ששבר השנה שני שיאים: מכירות של 6.5 מיליון יחידות ב-24 שעות, ומכירות בהיקף של 775 מיליון דולר ב-5 הימים הראשונים להשקתו.

את העשירייה סוגרים התקיפה הצבאית נגד מועמר קדאפי בלוב, לצד ההוריקן איירין שהיכה בחוף המזרחי של ארה"ב באוגוסט השנה.

פייסבוק
 פייסבוק

גלובס טק:
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא?
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988