שטייניץ: "אווירת העליהום על אנשי העסקים - מסוכנת"

שר האוצר אמר הדברים לקראת האירוע השנתי של פורום CFO, שמתקיים הערב בת"א ■ יקבל יחד עם המדען הראשי את אות הסקטור העסקי לאיכות ומצויינות ביצירת סביבה עסקית תומכת צמיחה

"מוטב שיהיו ויכוחים על כל נושא. אבל אווירה של עליהום כלפי אנשי העסקים - ויש אווירה של עליהום בחצי שנה האחרונה כלפיהם - זה דבר מאד מסוכן", כך אמר היום (ג') שר האוצר יובל שטייניץ, בריאיון מיוחד שנתן ל-CFO-TV. שטייניץ אמר את הדברים לקראת האירוע השנתי של פורום CFO שמתקיים הערב בקמפוס המכללה האקדמית תל אביב-יפו.

"כמו כל אווירת עליהום - הנזק עולה על התועלת. ולכן, אני רוצה להשתמש בהזדמנות הזאת כדי לגנות את אווירת העליהום הזאת", הסביר שטייניץ.

ועדת השופטים של פורום CFO החליטה להעניק לשטייניץ ולמדען הראשי אבי חסון את אות הסקטור העסקי לאיכות ומצוינות ביצירת סביבה עסקית תומכת צמיחה. לדברי הוועדה, שר האוצר זוכה בפרס בזכות פעולתו הנחרצת במהלך השנה האחרונה לשמירה על העמידה בתקציב המדינה ומניעת פריצתו.

המדען הראשי זוכה בפרס בשל היות לשכת המדען הראשי גוף עלית לאורך שנים ובשל יזמות מתמדת לתוכניות ופרויקטים חדשים. האותות יוענקו לשניים במהלך הערב. באירוע גם יוענקו אותות הוקרה למנהלי כספים מצטיינים.

לדברי נגה קינן, יו"ר פורום CFO: "שר האוצר עומד במהלך השנה האחרונה בלחצים אדירים לפרוץ את תקציב המדינה. בזכות עמידתו האיתנה של שר האוצר על משמר הקופה הציבורית נמנע מצב בו הכלכלה הישראלית מתדרדרת כמו מגדל קלפים אחרי הכלכלות הקורסות באירופה. מנהיגות נמדדת ביכולת לקבל את ההחלטות הנכונות והראויות ולא את ההחלטות הפופוליסטיות ובכך הצטיין השנה שר האוצר".

צרו איתנו קשר *5988