ברקליס: "סמסונג תמכור 3.5 מיליון גלקסי Note ברבעון"

כך צופה בנק ברקליס קפיטל ■ ה-Note הוא מיזוג של סמארטפון וטאבלט, המגיע עם מסך עצום בגודל 5.3 אינץ' ■ המכשיר מתוכנן לצאת בארץ בשבועות הקרובים

בנק ברקליס קפיטל צופה כי סמסונג תמכור לפחות 3.5 מיליון יחידות של הגלקסי Note ברבעון הראשון של השנה. ה-Note הוא מיזוג של סמארטפון וטאבלט, המגיע עם מסך עצום בגודל 5.3 אינץ'. הרבה יותר גדול ממסכי ה-3.5 עד 4.2 אינץ', המגיעים היום עם חלק גדול מהסמארטפונים המובילים.

העובי של הגלקסי Note עומד על 9.6 מ"מ ומבחינת החברה הוא עדיין מוגדר מבחינתם גם כסמארטפון. מה שאומר, שלמרות שהמסך נחשב למפלצתי במונחים של סמארטפונים אחרים בשוק, המשתמש מסוגל להחזיק אותו ליד האוזן או להכניס אותו לכיס המכנסיים. ה-Note גם כולל עט סטיילוס, המאפשר כתיבה בכתב יד עם ה-S Pen על-גבי צג המגע שלו. מה שמאפשר לצייר ולשלוח תמונות ומסמכים שנכתבו בכתב יד באמצעות המיייל.

בברקליס מציינים שסמסונג שלחה לחנויות, על-פי הערכות שלה, כ- 1.2 מיליון יחידות, מאז ההשקה שלו לקראת סוף חודש נובמבר. הם צופים מכירות של 3.5 מיליון יחידות למכשיר במהלך הרבעון הראשון של השנה.

בחודש שעבר דיווחה סמסונג על מכירות של 300 מיליון מכשירים בשנת 2011, כאשר 10 מיליון סמארטפוני גלקסי s2, נמכרו מאז השקתו ב-2011. חברת סאני המייבאת את הטלפונים הסלולריים של סמסונג לארץ, מתכננת להשיק אותו בישראל בשבועות הקרובים.

צרו איתנו קשר *5988