צפו: יחימוביץ' חושפת מייל אישי שנתן אשל שלח לה בטעות

יו"ר מפלגת העבודה חושפת היום בדף הפייסבוק שלה מייל ששלח אליה אשל בטעות ב-26 בדצמבר: ידע לפני הבחירות שיהיה מעורב במו"מ הקואליציוני

כשבוע אחרי הבחירות ואחרי שהכוונה למנות את נתן אשל ליו"ר צוות המו"מ הקואליציוני מטעם נתניהו עוררה סערה, נזכרת יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ' לחשוף מייל שנשלח אליה בטעות על-ידי אשל בשלהי דצמבר, השופך אור על הפרשה.

אשל, שהורחק מהשירות הממשלתי בעקבות התנהגות בלתי הולמת כלפי עובדת בלשכת נתניהו, ידע על כוונתו של נתניהו להקצות לו תפקיד פעיל בהרכבת הקואליציה אחרי הבחירות. לפיכך הוא שלח מייל ליועצת המשפטית שלו - וכיתב בטעות גם את יחימוביץ' - ושאל אם המינוי יהיה תקין.

"מטריד, מרשיע, אבל גם משעשע: הנה המייל שנתן אשל שלח בטעות אליי - זה מייל שיועד ליועצת המשפטית שלו, ובו הוא מספר שנתניהו ביקש ממנו לנהל את המו"מ הקואליציוני, ומבקש את חוות-דעתה", כתבה יחימוביץ' בדף הפייסבוק שלה. "אשל הוא יד-ימינו של נתניהו. הוא הטריד עובדת במשרד ראש הממשלה. הסיפור נסגר בעסקה עם נציב שרות המדינה, שבה הוחלט שאשל לא יהיה יותר בשרות המדינה. בדרך גם שילמו אנשים טובים בלשכת ראש הממשלה שחשפו את ההטרדה מחיר אישי, הודחו ויובשו.

"ואשל? הוא המשיך לנהל את ענייני המדינה כאילו כלום. איך קרה שמייל של נתן אשל מגיע אלי? מאוד פשוט. שמי ושמה של היועצת המשפטית שלו, שלומית ברנע פרגו, מתחיל באותיות sh, וכך הוא שלח את המייל בטעות לשתינו".

יחימוביץ' מסבירה מדוע לא חשפה את המייל קודם לכן: "המיל הזה הגיע אליי בתקופת מערכת הבחירות. לא חשפתי אותו כי זה היה בגדר ביצה שלא נולדה. עכשיו, כשנתן אשל חוזר לחיינו, ומנגד גם מכחיש מעורבות במו"מ הקואליציוני, קראו את המייל ושפטו בעצמכם".

מייל מנתן אשל / צילום מסך מתוך עמוד פייסבוק
 מייל מנתן אשל / צילום מסך מתוך עמוד פייסבוק


צרו איתנו קשר *5988