"כל מי שישתף פעולה עם נתניהו יישפט ע"י מעמד הביניים"

יו"ר העבודה שלי יחימוביץ' עוקצת את יאיר לפיד וחברי מפלגתו ומכנה אותם "נציגים מדומים של מעמד הביניים"

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', תוקפת היום (ג') את נתניהו בגין החבילה הפיסקלית הנרקמת לשם סגירת החור בתקציב וטוענת כי הוא "הוליך שולל את הציבור" כשהבטיח לפני הבחירות לא להעלות מסים.

"כל מי שישתף עמו פעולה לממשלה יישפט על ידי מעמד הביניים והעניים שיהיו הקורבן הישיר לתוכניתו", מסרה יחימוביץ'. "תכנית הגזירות המפלצתית שלו היתה ידועה לכל, אך הוא התעקש להסתירה מחשש שיאבד מנדטים בבחירות".

הצוות המיוחד שגיבש נתניהו עומל על שורה של גזירות על מנת להתמודד עם הגירעון. מדובר בקיצוצים של כ-15 מיליארד שקל ובנוסף העלאות מסים בכמה מיליארדי שקלים. כפי הנראה, הצוות ימליץ לנתניהו לבטל את העלאת השכר במגזר הציבורי ולמסות את קרנות ההשתלמות, מה שיוביל לעימות מול ההסתדרות. (לסיפור המלא)

"כל שותפיו העתידיים לקואליציית הגיהנום החברתי מתכוונים לזחול לממשלתו כדי לצבור קילומטרז' של פגיעה בציבור כדי שאותו ציבור ימליך אותו בפעם הבאה לראשות הממשלה", אמרה יחימוביץ'.

יו"ר העבודה ציינה כי תילחם בגזירות של נתניהו מהאופוזיציה ושיגרה עקיצה לעבר יאיר לפיד כשרמזה כי חברי מפלגתו הם נציגים "מדומים" של מעמד הביניים: "מפלגת העבודה היתה המפלגה היחידה שחשפה בפני הציבור את הגזירות המתוכננות ליום שאחרי, והיא גם זו שתוביל כעת אופוזיציה לוחמת וחדה נגד הממשלה ותחשוף את פרצופם האמיתי של כל נציגיו המדומים של מעמד הביניים - נציגים שיחתמו במו ידיהם על העיוות בנטל שמעמד הביניים ישלם עליו בריבית דריבית כבר בשבועות הקרובים".

צרו איתנו קשר *5988