חברת טלרד רוכשת מאלווריון חטיבה תמורת כ-6 מיליון דולר

חברת טלרד רכשה את חטיבת ה-WIMAX של אלווריון תמורת 6 מיליון דולר ■ על פי מנכ"ל טלרד 120 עובדי החטיבה ייקלטו בתור עובדים של החברה

חברת טלרד הודיעה היום (שבת) על רכישת חטיבת ה-WiMax של חברת אלווריון תמורת 6.1 מיליון דולר. בהודעה לתקשורת שפרסמה חברת טלרד נכתב כי אלווריון עשויה לקבל 6 מיליון דולר נוספים במידה ותצליח לעמוד ביעדים שונים שנקבעו בהסכם הרכישה.

מההודעה שפרסמה היום עולה כי 120 עובדי החטיבה של אלווריון ייקלטו בחברת טלרד. מנכ"ל טלרד רן בוקשפן הביע אמון במהלך החדשה שנקטה החברה ואמר כי הוא מאמין שהרכישה הנוכחית תמשיך את הסנרגיה הקיימת בין חברת טלרד לבין חטיבת ה-BWA שנרכשה.

"לאור הסינרגיה בין טלרד וחטיבת ה-BWA ופוטנציאל הצמיחה העתידי, הרכישה הינה מהלך אסטרטגי רב השפעה לצמיחתה ועתידה של טלרד. נמשיך בתוכנית הפיתוח האינטנסיבית של מוצרי החטיבה, תוך הבטחת יכולות שדרוג מהירות לטכנולוגיית ה-TD-LTE לכלל לקוחותינו", אמר בוקשפן. בסיס הלקוחות הנרחב שצירפנו לטלרד, יהנה ממקצועיות ורמת שירות באיכות גבוהה כנהוג בטלרד.

עורכי הדין דיויד שפירא, פיטר שוגרמן ויונתן פעיל ממשרד יגאל ארנון ושות' ייצגו את טלרד בעסקה. אלווריון יוצגה על-ידי משרד מיתר ליקוורניק ושות'.

צרו איתנו קשר *5988