לכתבה הקודמתמנכ"ל המשביר לצרכן: "החלטתי להפוך את האוכל לתחביב" לכתבה הבאהדירוג "פורבס": עידן עופר הוא הישראלי העשיר בתבל

נושאים הקשורים לכתבה

"עבודה מסביב לשעון ולעולם, מחייבת ניהול זמן מאוד מסוים"

אחד האתגרים הגדולים בלוח הזמנים היומי של דניאל גולדשטיין, מנהל מכירות חו"ל בבית ההשקעות IBI, הוא להצליח "לשחק" עם השעון, ולהתאים עצמו לשעות העבודה המשתנות של לקוחותיו שמעבר לים

06/03/2013, 21:40
שירות גלובס
דניאל גולדשטיין/ צילום: ענת כהן
דניאל גולדשטיין/ צילום: ענת כהן

אחד האתגרים הגדולים בלוח הזמנים היומי של דניאל גולדשטיין, מנהל מכירות חו"ל בבית ההשקעות IBI, הוא להצליח "לשחק" עם השעון, ולהתאים עצמו לשעות העבודה המשתנות של לקוחותיו שמעבר לים.

גולדשטיין, בן 43, נשוי + 3, עלה לישראל לפני 6 שנים מלונדון, ומזה כשנה וחצי הוא מנהל את מחלקת מכירות חו"ל בבית ההשקעות. במסגרת העבודה הוא טס כ 5-6 פעמים בשנה לחו"ל למשך כשבוע.

"אני נדרש להיות מעודכן כל הזמן. כשאני מגיע לעבודה בבוקר, אם למשרד ואם לפגישה בחוץ, אני קורא את כל העיתונים, בוחן את המצב באתרים כמו 'בלומברג', ומשוחח עם לקוחות. 'בלומברג' תמיד פתוח אצלי. אני גם משתתף מדי פעם בצ'ט שלהם".

אולם גם כאשר הוא יוצא מהמשרד, גולדשטיין ממשיך להיות מחובר. הוא מקפיד להיות בקשר עם עובדים נוספים, עם לקוחות, ולהשאר מעודכן בחדשות האחרונות בעולם.

- מהו ניהול זמן נכון מבחינתך?

"בכל יום אני מכין לעצמי רשימת מטלות. אני רושם מה עלי לעשות, אבל בעיקר באיזו שעה עלי לעשות את זה. העבודה מסביב לשעון, והבדלי השעות בין הלקוחות שלי, מחייבים אותי להקפיד על סדר יום מאוד מסוים. בדרך כלל אמצע היום מוקדש להונג קונג, הערב והבוקר הם של לונדון"

- מקפיד על שעה בה אתה עונה למיילים?

"אני עונה להם מיד. כל הזמן אני עונה למיילים. גם כשמתעורר ב-3 בלילה, סביר שאבדוק אם קיבלתי הודעות חדשות".

- במחשב?

"הטלפון שלי הוא גם המחשב שלי. אני כבר עושה ממנו הכל. מה שכן, מצגות קצת חסרות לי, אבל על מסמכים אני כבר עובד איתו בכל מקום".

- יש דברים שהם כבר לא לסמארטפון?

"מבחינתי, יש מקרים בעבודה שחשוב לראות. דבר לא יחליף מפגש של ארבע עיניים. אבל העבודה שלי לא תמיד מאפשרת את זה".

- אתה עובד גם בחופשות?

"כמובן".

- וזה בסדר?

"אשתי חושבת שלא. לפעמים אני מסכים איתה".

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>