השיחה: בכירי המשק חוגגים במימונה

איזה שחקן הוליוודי התארח במימונה של לאון אדרי? ■ מי הגיעו למימונות של ירדנה עובדיה ואיתמר ומאיה פרץ? ■ וגם: מי טיילו ואיפה במהלך חג הפסח?

לאון אדרי, מבעלי רשת מתחמי סינמה סיטי ויונייטד קינג, ורעייתו סולנג', אירחו אמש (ב') בביתם שבקיסריה את הצמרת הפוליטית, העסקית וצמרת תעשיית הקולנוע והבידור של ישראל לחגיגת המימונה המסורתית.

כבכל שנה, לאחר שחגג באופן עממי, כיבד בנוכחותו השכן מקיסריה, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהגיע מלווה ברעייתו שרה ובבנם יאיר.

חגיגת המימונה בבית משפחת אדרי כללה מגוון רחב של עוגיות וריבות מרוקאיות מיוחדות, מוזיקה שמחה, הופעה של רקדנית בטן וכמובן מופלטות - המון מופלטות.

יצחק וחיה תשובה, חוגגים מימונה / צילום: רפי דלויה
 יצחק וחיה תשובה, חוגגים מימונה / צילום: רפי דלויה

יצחק וחיה תשובה

שמחו וטעמו: משה ופנינה אדרי, מבעלי סינמה סיטי, איש השעה והגז יצחק תשובה ורעייתו חיה, אתי וגבי רוטר, רונן ואורלי אשכנזי, ד"ר יוסי בכר יו"ר בנק דיסקונט ורעייתו האדריכלית אורית בכר, מת'יו גולד שגריר בריטניה בישראל ורעייתו סיליה, דוד פתאל וזוגתו ריקי תורג'מן, עו"ד צביקה האוזר, עו"ד דורי קלגסבלד, ירון אשל, קובי רוגובין, נאוה ברק ושלום זינגר, יואב גלנט ורעייתו קלודין, ורד ואילן גרינבוים, צחי וורד פישביין, אלונה ברקת ועוד.

מי שגנב את ההצגה היה השחקן ההוליוודי ג'רארד באטלר, שהגיע לישראל כאורחם של האחים אדרי לקידום סרטו החדש "המטרה - הבית הלבן".

ירדנה עובדיה, חוגגים מימונה / צילום: יוסי כהן
 ירדנה עובדיה, חוגגים מימונה / צילום: יוסי כהן

ירדה עובדיה

ביישוב היוקרתי סביון נערכה חגיגת מימונה מפוארת והמונית שערכה אשת העסקים ירדנה עובדיה. בחצר הוקם אוהל גדול, וזמרים ודרבוקות עשו שמח.

בין באי הבית: חזי בצלאל, רוני פוקס, איתן בן-אליהו, ראש מועצת סביון מושיק ליפץ, רוני מאנה עם רעייתו ג'ני בחודש השישי להריונה, האחים צחי ועידו חג'ג', הרב לאו, שלמה ועתליה שמלצר, דניאל בן סימון, איציק אלדן, דליה איציק, דוד בן-בסט ורבים נוספים.

רונן פלד, הראל ויזל, חוגגים מימונה / צילום: יוסי כהן
 רונן פלד, הראל ויזל, חוגגים מימונה / צילום: יוסי כהן

רונן פלד והראל ויזל

עוד באותו היישוב נערכה מימונה בביתם של איתמר ומאיה פרץ. התייצבו לעשות שמח החברים, בהם: יגאל וציפי לנדאו, רנדי ורונן פלד, שלמה ועתליה שמלצר, ישראלה שטיר עם בתה, הראל ולימור ויזל, אבי ואירמה מיכאלה, רונן ויעל טוב, עופרה וישראל רייף, נחום פינברג ופנינה ורמון, רוני אינסאז ועוד.

נוחתים בחזרה לשגרה

לידיעת המבלים את חול המועד והחגים בארץ, נספר כי רבים מהמגזר העסקי העדיפו לבלות את החג או חלק ממנו בלוקשיינים שלא מזכירים את ארצנו הקטנטונת. ואלו שמות: בחופי תאילנד התפנקו ב"באן מיקה" של יורם ומיקה באומן גם אורי ואורלי שני, הילה ובן כספית וגם טל זילברשטיין ומשפחתו. עוד נהנו באיים: אסי ומירי טוכמאייר; ברק וורד רוזן; גלית שלוש ובעלה פרץ קופר אירחו ליל סדר בווילה המפוארת שבבעלותם, "וילה מיה", את השף שאול בן-אדרת, שגם בישל את הארוחה ואת משפחתו, מרב כהן ובנה סאני, סיון ורוני שטרנבך ויעל ובני ארבל. עוד הגיעו לאיים: שי אגסי ובת זוגו תמי חוטובלי עם שני בניו ושלושת ילדיה.

ביפן נפגשו חנה ובני פרי-זן עם זמרת הבית של האלפיון עינת שרוף ובן זוגה תמיר הרפז; הדס וירון ליכטנשטיין לקחו את הילדים לסקי בגרמניה; כמו כן נצפה יוסי ויליגר עם בתו גולש במדרונות; איילה ובועז מולדבסקי בילו במלדיביים; שירה מרגלית היתה בטיול משפחתי באיטליה; עדי שטראוס בילה עם המשפחה ביוון בבית שבבעלותו באי לסבוס; ד"ר יעל אלמוג ובן זוגה בנצי צילר בילו בטוסקנה; ברוריה לקנר ורוני אמיד עשו את ניו-יורק ועופרה שמלצר וישראל רייף נהנו מחופשה משפחתית במיאמי.

צרו איתנו קשר *5988