דורי מדיה מכרה לסוני 50% מערוץ הטלנובלות שלה באינדונזיה

ערוץ ‏Televiva‏ משודר באינדונזיה ע"י ספקית הטלוויזיה בתשלום הגדולה במדינה‏

‎‎חברת התקשורת הישראלית דורי מדיה גרופ מכרה לענקית המדיה "סוני פיקצ'רס טלוויז'ן נטוורקס" 50% מערוץ הטלנובלה של דורי מדיה גרופ באינדונזיה - ‏Televiva‏.

ערוץ ‏Televiva‏, המציע לצופים טלנובלות המשודרות שידור ראשון באיכות גבוהה ועם דיבוב לבהאסה אינדונזית, משודר בלעדית על-ידי אינדוויז'ן (‏Indovision‏), הספקית הגדולה ביותר באינדונזיה של טלוויזיה בתשלום. הערוץ פופולרי בקרב נשים מגיל 15 ומעלה ומתגאה בנאמנות גבוהה של הצופים לתוכניות המשודרות בו.

‏סוני פיקצ'רס טלוויז'ן היא חברה-בת של סוני אנטרטיינמנט קומפני ואחת מספקיות התוכן המובילות בתעשיית הטלוויזיה. לחברה נוכחות ניכרת באסיה, לרבות באינדונזיה, שם משודרים חמישה מערוציה בפלטפורמות שונות של טלוויזיה בתשלום.

שוק הטלוויזיה בתשלום באינדונזיה, אשר ב-2012 הגיע לנתח של 6% מהשוק, צפוי לגדול מ-2.4 מיליון משקי-בית ל-5.5 מיליון משקי-בית עד 2016.

‏נדב פלטי, נשיא ומנכ"ל דורי מדיה גרופ, מסר: "אנו שמחים ומעריכים מאוד את העובדה שסוני פיקצ'רס טלוויז'ן נטוורקס בחרה לשתף עמנו פעולה באינדונזיה, שהפכה לשוק חשוב בדרום-מזרח אסיה. בשנים האחרונות פיתחנו עסק מצליח במדינה, אבל אנו בטוחים כי מעורבותה של סוני פיקצ'רס טלוויז'ן נטוורקס תתרום עוד לפעילותינו, כמו גם להתרחבות לאזורים נוספים".

‏אנדי קפלן, נשיא הערוצים הבינלאומיים של סוני פיקצ'רס טלוויז'ן, מסר כי "ההסכם על המיזם המשותף ממחיש את המחויבות המתמשכת שלנו לשוק הטלוויזיה בתשלום באינדונזיה. ערוץ ‏Televiva‏ משלים את אוסף הערוצים שלנו, ואנו מצפים לשתף פעולה עם דורי מדיה גרופ ולהמשיך את ההצלחה".

צרו איתנו קשר *5988