לכתבה הקודמתמכובד מאוד: להקת דפש מוד הוכיחה אתמול בפארק הירקון שהיא לא רק נוסטלגית לכתבה הבאהמטיילים לבד בעולם: מנכ"ל, רב ואמא שנסעה בלי ילדיה

הפטנט שיאפשר לכם לשמור על הכושר ביום ולישון בשקט בלילה

את זה שחשוב לשמור על כושר כולם כבר יודעים, אולם לא תמיד ברור אם אנו ישנים כנדרש ■ החיישן הזה יוכל לגלות לכם מה קרה בזמן שישנתם

07/05/2013, 15:41
שירות גלובס
המוניטור שישמור עליך /  צילום מסך אתר hammacher
המוניטור שישמור עליך / צילום מסך אתר hammacher

אם אתם בעלי מודעות גבוהה במיוחד לבריאות וכושר, הגאדג'ט הזה הוא עבורכם.

הרי לא צריך להיות היפוכנדר גמור בכדי לשאוף לאיכות חיים. הספורט הוא כבר מזמן לא נחלתם של מספר בודד של משוגעים לדבר, ורבים הנוהגים לפקוד את חדרי הכושר, ללכת ולרוץ לאורך מרחקים, סבורים שהם עלו על המסלול לכושר ולאושר.

עם זאת, יש מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון, גם אם אתם משוכנעים שהשרירים שלכם נמצאים במצב טוב מאי פעם. לאיכות השינה למשל, יש השפעה מכרעת על בריאותינו, ודווקא היא כידוע, לא תמיד עניין של כוח רצון ובוודאי שלא מודעות.

המוניטור הקטן והקומפקטי הזה, יוכל לפרוש בפנינו את אותם נתונים שבמרבית המקרים דורשים בדיקה קפדנית, ובוודאי שלא נוכל למדוד ולבחון אותם באופן שגרתי וקבוע. הוא בוחן לא רק את מצב הכושר שלנו ואת הפעילות אותה אנו מבצעים לאורך היום, אלא גם את איכות השינה, זאת כמובן באופן יחסי לפעולות שביצענו.

החיישן ימדוד את המרחק שגמאנו, את הצעדים, את מידת המאמץ, את כמות הקלוריות ששרפנו לצורך הפעילות היומית, ובמקביל הוא יבחן את שעות השינה, את מספר היקיצות במהלכה, את איכותה ויאותת אם היא מספקת. כיאה לגאדג'ט שמכבד את עצמו, ניתן לקבל ניתוח מדוקדק של התוצאות באמצעות גרפים היישר אל מכשיר הסמארטפון והאייפד.

ניתן להזמין את המוניטור בעבור 99.95 דולר כאן.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה