ג'ון פולסון סבור שהשוק הזה יהיה "הדבר הגדול הבא"

לפי דיווח CNBC, פולסון הגדיל משמעותית את החזקותיו בחברות לביטוח משכנתאות ברבעון הראשון של שנת 2013 - מהלך אשר מעיד כי מבחינתו, שוק הדיור צפוי להתאושש

מהו השוק הגדול הבא שהמיליארדר ג'ון פולסון משקיע בו? לפי דיווח CNBC, פולסון הגדיל משמעותית את החזקותיו בחברות לביטוח משכנתאות ברבעון הראשון של שנת 2013 - מהלך אשר מעיד כי מבחינתו, שוק הדיור צפוי להתאושש.

בין החודשים ינואר עד מארס 2013, לפי CNBC, השקיע פולסון דרך חברת Paulson & Co (פולסון ושות') בפוזיציה חדשה של 17 מיליון מניות, בחברת ביטוח המשכנתאות MGIC Investment Corp. בנוסף, העלה פולסון את היקף השקעותיו בשתי חברות נוספות - Radian Group (עם 11.5 מיליון מניות בסה"כ, לעומת החזקה קודמת של 3.5 מיליון מניות) ו-Genworth Financial Inc (עם 9 מיליון מניות, לעומת החזקה קודמת של 3.9 מיליון מניות).

על השקעותיו של פולסון ניתן ללמוד לפי דיווח 13-F, אשר מגיש פולסון לרשות ני"ע האמריקנית. הדוח האחרון, המצביע על הרכישות הללו, הוגש אמש (ד') - ומצביע על הטרנדים שגורו ההשקעות סבור שעשויים להיות "חמים".

פולסון ושות' מנהל נכסים בהיקף של 18 מיליארד דולר, ופולסון עצמו ידוע כמי שהימר נגד שוק הדיור האמריקני מזה שנים אחרונות. מהלכיו האחרונים, כאמור, עשויים להצביע על התאוששות צפויה בשוק, להערכתו של פולסון.

צרו איתנו קשר *5988