לכתבה הקודמתחדש: הדרך הפשוטה, הקלה והנוחה לטוס במטוס פרטי לכתבה הבאהמרגוע עם אוכל מעולה ולא יקר: מסעדת ג'וז ודניאל רבת יופי וטעם

נושאים הקשורים לכתבה

כיצד משלבים בין טכנולוגיה חדשנית לבין הרגלים ישנים?

אם אתם עדיין מתעקשים להשתמש בדף ועט, מאמינים במילה הכתובה, ועדיין רואים עצמכם כפריקים של טכנולוגיה, כדאי שתכירו את העט החכם

21/07/2013, 17:54
שירות גלובס
הייטק, עט חכם / צלם: יחצ
הייטק, עט חכם / צלם: יחצ

אם אתם חובבי טכנולוגיה וגאדג'טים, אבל עדיין נושאים בכיס החולצה עט לעת מצוא, או בכדי לרשום משפטי מפתח במהלך ישיבות ופגישות, ודאי תחבבו את העט החכם של חברת Livescribe, העונה לשם SKY.

יכול מאוד להיות שאתם כבר מכירים אותו. הוא הפך לגאדג'ט פופולארי לפני כשנתיים. הוא גם אולי נראה לכאורה כעט לכל דבר, אבל הוא בעצם נושא בתוכו מחשב, המאפשר לשלב בין הנייר והמילה הכתובה לענן הוירטואלי. הודות לטכנולוגית ה Wifi שבו, הוא שומר כל מה ששירבטתם וכתבתם, ושומר זאת למשל, בטאבלט הקרוב. בנוסף, הוא מצויד במנגנון הקלטה, ויכול להשמיע לכם דברים שנאמרו ושאתם מעוניינים לתעד, או פשוט לחזור על המשפט האחרון של מי שאתם רושמים את דבריו.

אם לא די בכך, לאחרונה הוא הפך לנוח ויעיל עוד יותר, וכאן החידוש. השדרוג האחרון של המוצר המתוחכם הזה, הוא בכך שניתן לא רק לשמור את התכנים, אלא גם לטעון אותו לאפליקציית Evernote, מה שמאפשר "לאחסן" את התכנים (כתובים ומוקלטים) ולהגיע אליהם מכל מכשיר iOS.

רשמו לעצמכם לבדוק זאת.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה