לכתבה הקודמתחופשה חלומית ב-73 אלף דולר - לכלבים בלבד לכתבה הבאהג'ורג' קלוני השקיע את כל הכסף מקמפיין נספרסו על לוויין ריגול

רשמו ביומן: טיטאניק 2 תפליג ב-2016; כרטיס במיליון דולר

עכשיו זה רשמי: ספינת הטיטאניק 2 תפליג בשנת 2016, תשחזר את המסע המקורי ואמורה הפעם גם להשלים אותו ■ הדקו את החגורות

20/08/2013, 13:23
שירות גלובס
ספינה / צילום: יחצ
ספינה / צילום: יחצ

ההפלגה בטיטאניק הסתיימה כידוע באופן טראגי, אבל במקור, כל עוד היא שטה בבטחה על פני הים, מדובר היה במסע שכולו עושר ויוקרה. היום, 101 שנים אחרי טביעתה, יש מי שמעוניין לעשות ניסיון נוסף, ובתקווה שהפעם הוא יסתיים אחרת.

השמועות החלו לפני כשנה, אולם הפעם זה רשמי מתמיד - הפלגתה של ספינת הפאר טיטאניק 2, מתוכננת כבר לשנת 2016, והיא, כך נמסר, תהיה דגם זהה ככל הניתן לספינת המקור.

המליארדר האוסטרלי קלייב פלאמר, כינס לאחרונה בניו יורק מסיבת עיתונאים בה הציג את התוכניות והשרטוטים לספינה המיועדת, אשר אמורה גם היא לצאת מסאות'המפטון, ולהפליג בדיוק באותו הנתיב בו שטה קודמתה עד שפגשה את הקרחון שחרץ את גורלה.

במסיבת העיתונאים נמסר כי כפי שהיה בספינת הדגל, כך גם טיטאניק 2, תציע בדיוק את אותם שירותי לוקסוס, בהם: בריכות שחיה, חדרי כושר, מגרש סקווש, וחדרי אוכל נפרדים על פי מחיר הכרטיס ורמת השירות. בכל הנוגע למחיר עדיין לא יצאה הודעה ברורה, אולם השמועות אומרות כי מחיר הכרטיסים המובחרים והיקרים למחלקה הראשונה, עשוי להגיע למיליון דולר.

עוד נמסר, כי לרשות המפליגים יעמדו בספינה המחודשת 850 תאי שינה. ליתר בטחון, ובעקבות הפקת לקחים אולי, יהיו בה הפעם גם מספיק סירות הצלה, ובמקרה סכנה הן יוכלו לחלץ כ-2,700 איש.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה