לכתבה הקודמתקבלו אפיק השקעה רווחי במיוחד - יהלומים לכתבה הבאהרשמו ביומן: טיטאניק 2 תפליג ב-2016; כרטיס במיליון דולר

נושאים הקשורים לכתבה

חופשה חלומית ב-73 אלף דולר - לכלבים בלבד

והנה פתרון נוסף עבור מי שהפרוטה מצויה בכיסו: מלון באנגליה מציע חבילה יוקרתית לכלבים, הכוללת שף פרטי, אימון על-ידי אלוף אולימפי, וכמובן שירותי ספא

20/08/2013, 13:22
שירות גלובס
כלב אוהב מוסיקה / מתוך: youtube
כלב אוהב מוסיקה / מתוך: youtube

בתקופה בה כולם יוצאים (או לפחות רוצים לצאת) לחופשה, קיימות בשוק מגוון רחב של חבילות נופש המבקשות להתאים עצמן לצרכים ולתקציב האישי. חבילה ייחודית למדי מציעה רשת מלונות בבריטניה, אשר קהל היעד שלה הוא ההולכים על ארבע. מדובר על הרבה יותר מפנסיון.

אתר חברת "Paw Seasons" מציע מבחר של אפשרויות לידידו של הטוב ביותר של האדם, ובתנאי שלאותו האדם יש הרבה מאוד כסף. ביוני האחרון השיקה החברה נופש יוקרתי במיוחד: בעבור 75 אלף דולר יוכל כלב נבחר לזכות בנופש מן החלומות, כזה שרבים מאיתנו יכולים רק לחלום עליו.

במסגרת החבילה, יזכה הכלב במהלך שבועיים לשירות לימוזונות, ולסעודות עליהן יהיה אמון שף פרטי, ולינה במלון הייעודי והיוקרתי של הרשת, הסמוך לבריסטול.

עוד כוללת חבילת הנופש טיול יומי וריצה קלה, אותה יוביל האלוף האולימפי דיי גרין (אלוף העולם ואלוף אירופה בריצת 400 מטר משוכות), כשבמקביל יעמדו לרשותו שיעורי ספורט בחוף ים פרטי, בהם הוא יוכל אם רק ירצה בכך, אף ללמוד לגלוש.

המלון מבטיח כמובן גם סטנדרט של שירותי ספא, רייקי, ארומטרפיה, פדיקור וכיו"ב. גם לשירותי בידור נלווים יזכה הנופש - ואלה יכללו סרטים ממיטב הרפטואר הכלבי, כמו 101 דלמטים ולאסי (כולל גרסה מיוחדת של פופקורן).

על מנת שהחוויה תהיה באמת בלתי נשכחת, בסיומה של החופשה יקבלו הכלב ובעליו DVD המסכם את השבועיים המענגים. הבעלים אגב, לא יורשה ללון במלון ולהצטרף לכלבו, אולם מובטח כי הוא יקבל דיווח שוטף על הנעשה.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה