תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

FXCM: "סבירות גבוהה שנראה דשדוש בשווקים"

"מבחינה טכנית, ה-S&P500 ביצע כבר תיקון של 3%-4% ואם נראה התרחבות של התיקון הוא עשוי להוביל את המדד ל-1,634 ו-1,617" ■ "היומן הכלכלי השבוע יהיה דליל במיוחד"

בן ברננקי  יו``ר ה פד / צלם רויטרס
בן ברננקי יו``ר ה פד / צלם רויטרס

אמש עודכנו בנתוני הצמיחה המרשימים, ובעולם ממתינים המשקיעים לספטמבר, ולהחלטות בנוגע להאטת תכנית רכישות האג"ח של ה'פד'.

במחלקת המחקר של FXCM ישראל מציינים היום (ב') כי: "המתח בשוק העולמי לקראת ישיבת ה'פד' בספטמבר עולה. הנסיגה עשויה להעמיק כתוצאה מצמצום חשיפה וזהירות בקרב המשקיעים". עוד אומרים ב-FXCM כי לאחר שקבע לפני כשבועיים שיא כל הזמנים מעל 1,700 ה-S&P500, מדד המניות המוביל בוול-סטריט, נשבר בשבוע שעבר כלפי מטה, ונראה שהמתח בשווקים לקראת צמצום רכישות האג"ח של הבנק הפדרלי מכביד על הסנטימנט בקרב המשקיעים. "למרות הנתונים הכלכליים הבינוניים שפורסמו בשבועות האחרונים בארצות הברית, וההתבטאויות הסותרות מצד בכירים בהנהלת הבנק, נראה שהמשקיעים מצמצמים חשיפה למניות בשל הסיכון הגבוה. ההערכות הללו משתקפות גם בעלייה בתשואות על אג"ח אמריקני".

השידור של גלובס ו-FXCM יחל בשעה 15:00

"מבחינה טכנית, ה-S&P500 ביצע כבר תיקון של 3%-4% ואם נראה התרחבות של התיקון הוא עשוי להוביל את המדד ל-1,634 ו-1,617. היומן הכלכלי השבוע יהיה דליל במיוחד, וגם לא צפויות הופעות פומביות משמעותיות של בכירים בפד, ועל כן סבירות גבוהה שנראה דשדוש בשווקים", הם מעריכים.

בזירה המקומית אומרים ב-FXCM, כי נתוני הצמיחה שפורסמו אתמול עשויים לתת רוח גבית לשקל עם פתיחת שבוע המסחר ולבלום את התחזקות הדולר, ואולם המסחר השבוע יוכתב בעיקר על פי הרוחות בעולם.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988