לכתבה הקודמתחברת משקאות יפנית תשווק יין מיוחד לחתולים לכתבה הבאהלמכירה פומבית: הכינור מהטיטניק; בכמה מוכרים אותו?

ביטוחי האיברים היקרים ביותר בעולם - קול, רגליים וחיוך

ברוס ספרינגסטין ורוד סטיוארט ביטחו את הקול המחוספס, טינה טרנר ביטחה את הרגליים ■ מדוע הדוגמנית היידי קלום ביטחה כל אחת מרגליה בסכום שונה?

31/10/2013, 14:54
שירות גלובס
רוד סטיוארט / צילום: יחצ
רוד סטיוארט / צילום: יחצ

חברת הביטוח האנגלית Lloyds of London, ידועה לא רק בהיותה חברה בינלאומית, אלא גם בעובדה שהיא מתמחה בביטוחם של נכסים ייחודיים, שאינם שכיחים ומובנים מאליהם.

כך למשל, סקר בשבוע שעבר אתר BornRich כמה מהמבטחים הידועים, ואת הנכס היקר אותו ביקשו לבטח, כאשר במרבית המקרים מדובר באיבר בגופם, שכפי שיש לצפות מדובר באותו החלק לו הם חבים את הצלחתם. להלן כמה מהמבטחים והמבוטחים המפורסמים לאורך ההיסטוריה והשנים האחרונות:

זמרת שנות השמונים טינה טרנר לא ביטחה את קולה המשובח, אלא דווקא את רגליה המפורסמות בחיטובן, בלא פחות מאשר 3.2 מיליון דולר. דולי פרטון ביטחה את החזה שלה ב-3.8 מיליון דולר.

ברוס ספרינגסטין ביטח את מיתרי הקול הייחודיים שלו ב-6 מיליון דולר, השחקנית אמריקה פררה, הידועה בעיקר בדמות "בטי המכוערת" אותה גילמה, ביטחה את החיוך שלה ב-10 מיליון דולר. רוד סטיוארט עקף את ספרינגסטין בהשקעה, וביטח את קולו הצרוד והמחוספס בלא פחות מאשר 15.5 מיליון דולר (למקרה בו הוא חלילה ייפגע, ולא יהיה צרוד).

הגדילה לעשות הדוגמנית היידי קלום, שלא רק ביטחה את רגליה בסכום עתק, אלא גם בחרה להבחין ביניהן. את הימנית היא ביטחה ב-1.2 מיליון דולר, ואת השמאלית במיליון בלבד. הסיבה - צלקת שמנעה ככל הנראה מהרגל להיות מושלמת.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה