לכתבה הקודמתטיולים קולינריים מסביב לעולם: כמה יעלה לכם התענוג? לכתבה הבאהביטוחי האיברים היקרים ביותר בעולם - קול, רגליים וחיוך

חברת משקאות יפנית תשווק יין מיוחד לחתולים

חברת המשקאות היפנית B&H Lifes הודיעה לאחרונה על השקתו של יין מיוחד לחתולים, תחת השם - "ניאן-ניאן" ■ ניאן, אגב, היא הגירסה היפנית ל-מיאו

20/10/2013, 12:25
חתולים ומגפיים / מתוך Youtube
חתולים ומגפיים / מתוך Youtube

אם אתם חובבי יין וגם מארחים בביתכם חיית מחמד, אולי תשמחו לדעת שבקרוב גם החתול שלכם יוכל ליהנות מטעמו של המשקה האקסקלוסיבי.

חברת המשקאות היפנית B&H Lifes הודיעה לאחרונה על השקתו של יין מיוחד לחתולים, תחת השם - "ניאן-ניאן". מדובר במהדורה מיוחדת ולא אלכוהולית של המשקה, אשר ישווק בבקבוקים בני 180 מ"ל ויעלה כ-4.10 דולר בלבד. השם "ניאן", אגב, הוא בעצם הגירסה היפנית ל - מיאו.

מסאהיטו צורומי מנכ"ל B&H Lifes ציין בהודעה לעיתונות, כי ההחלטה לצאת במהדורה היומרנית התקבלה לאחר שהם קיבלו פניות ממספר בעלי חתולים. "הם התלוננו שאין להם אפשרות להעניק מתנה לחתולים שלהם". לדבריו הם טענו שחתולים מקופחים לעומת כלבים הנהנים למשל ממהדורות מיוחדות של משקפי שמש ומעילי גשם.

לא ברור עד כמה מדובר בכוונה רצינית, תרגיל שיווקי, או בדיחה, אולם כך או כך, לפי אתר CNBC, רק אחד מתוך 10 חתולים נאות לטעום מהמשקה, במהלך הטעימה שליוותה את ההשקה.

"זה בדיוק כמו שסבתא קונה לילד צעצוע שהוא בעצם לא רוצה", הסביר זאת צורומי, ואמר שהוא מאמין שגם אם החתולים יהיו חשדניים לגבי המשקה (המכיל בין היתר ויטמין C ומיץ מענבי קברנה סובניון), בעליהם בכל זאת ירצו לרכוש אותו, ולו רק בשביל ההרגשה הטובה.

כשנשאל מה יקרה אם יתגלה כי בכל זאת אין ביקוש למוצר ביפן, הוא ענה: "אז נמכור אותו לכלבים".

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה