לכתבה הקודמתיקר וטרופי - הייתם משלמים 16 אלף דולר עבור אננס? לכתבה הבאהטיולים קולינריים מסביב לעולם: כמה יעלה לכם התענוג?

קמפינג אקסקלוסיבי - הכירו את יחידות הנופש הניידות

אוהבים לטייל בטבע? חברה גרמנית מציעה מבחר דירות נופש אקסקלוסיביות בעלות קירות שקופים, שהן גם מודולריות וניידות

27/10/2013, 12:52
הדירות הניידות של Coodo / צילום מסך: www.coodo.eu
הדירות הניידות של Coodo / צילום מסך: www.coodo.eu

פתרון חדשני למטיילים שאוהבים ללון בטבע, ועדיין רוצים ליהנות מאווירה יוקרתית ולשהות בין ארבעה קירות מעוצבים. החברה הגרמנית Coodo Mobile, מציעה 7 סדרות וסגנונות של דירות ניידות ומודולריות האמורות לטענת החברה, להוות פתרון מתאים למבקשים לשלב בין כל העולמות.

בחברה מאמינים שהדרך הטובה ביותר למציאת מרגוע מלחצי היומיום, היא באמצעות שהייה בטבע. ואיזו דרך טובה יותר יש לעשות זאת, אם לא בתוך בית אקסקלוסיבי בעל קירות שקופים, הנמצא בטבורו של יער או שדה?

כל דגם של דירה מציע אפשרויות שונות, זאת בהתאם לצרכים. כך תוכלו למצוא יחידת דיור המתאימה לזוג וכוללת חדר שינה, אמבטיה, סלון ומטבח, ואפילו ספה נפתחת לאורחים מזדמנים. הדירה עמידה בתנאי מזג אוויר משתנים (היא עשויה מפלסטיק ממוגן), ומחירה 99 אלף דולר בלבד. דגם אחר, גדול יותר, מתאים לארבעה דיירים, חדריו מרווחים יותר, ומחירו 122 אלף דולר.

חוויה מעט יותר מיוחדת, מציע הדגם השט. יחידת הדיור הזו ממוקמת על סירה, ומחירה נע בין 165-190 אלף דולר, תלוי במפרט הפנימי.

יחידות הדיור נבדלות לא רק בגודלן, אלא גם בצבע ובעיצוב. המבנה המלבני אף מאפשר להציב יחידה אחת על בסיסה של אחרת.

לדברי החברה, אשר לה מגוון רחב של לקוחות באירופה, יחידות הדיור יכולות לתת מענה למבחר רחב של שימושים, החל בנופש משפחתי, וכלה בפתרון לעסקים, גלריות ומשרדים זמניים.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה