לכתבה הקודמתהשמלה ששווה 160 אלף דולר נמכרה במכירה פומבית לכתבה הבאההאיש העשיר בסין רכש ציור של פיקאסו ב-28.2 מיליון דולר

נושאים הקשורים לכתבה

הכירו את המכשיר ששואף להבטיח מראה צעיר וחיי נצח

חברה גרמנית בשם System 4 Technologies פיתחה מכשיר בשם: Human Regenerator, הנועד להעניק למשתמש טיפול אנטי אייג'נג כולל וייחודי

30/12/2013, 12:44
שירות גלובס
יהלומים / צלם: תמר מצפי
יהלומים / צלם: תמר מצפי

השאיפה לחיות חיי נצח או לכל הפחות להסתפק במראה צעיר וחיוני, תורם לתעשיית האסטתיקה והקוסמטיקה, אולם לאחרונה צמחה יוזמה טכנולוגית חדשה המבקשת לצעוד צעד נוסף קדימה.

חברה גרמנית בשם System 4 Technologies, פיתחה מכשיר בשם: Human Regenerator, הנועד להעניק למשתמש טיפול אנטי אייג'נג כולל וייחודי. הגאדג'ט הענק (והנוצץ) הושק רשמית בתערוכה באבו דאבי לפני כחודשיים.

עוד נמסר, כי המכשיר הגדול שלתוכו אמור המשתמש להיכנס למשך מספר דקות, הוא כמובן רחוק מלהיות זול. מחירו של המודל הבסיסי עומד נכון להיום על כ-557 אלף דולר, כאשר ישווקו רק 50 יחידות שלו. ובכלל, בתערוכת הלייף סטייל שנערכה באבו דאבי, עמד דגם יוקרתי משובץ ב-6,880 יהלומים, ששוויו הוערך בכ-10 מיליון דולר.

התהליך, גם הוא מעט קשה להבנה והסבר. המכשיר האליפטי יכול להכיל אדם ממוצע, הוא שוקל כ-128 קילוגרם, והוא נעזר בטכנולוגיית קוואנטום קוד תאים (Quantum Cell Code).

כך או כך, קשה להאמין שעושר ויכולת לשלם מחיר גבוה, הם ערובה למראה צעיר ונצחי, אולם הדאגה לכסף ללא ספק לא תורמת לבריאות ולחיוניות.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה