לכתבה הקודמתבמקום טיול אחרי צבא: 110 אלף יורו - ואתם בחלל בכדור פורח לכתבה הבאההחופשה היקרה בעולם? סוויטה במחיר 65 אלף דולר ללילה

ג'ורג' קלוני רוצה להיות באפט? מוכר "דייט" ב-540 אלף דולר

השחקן מציע לזוכה המאושר ערב חלומי שההכנסות ממנו יוקדשו לפרויקט סיאטל סינטינל לשמירה על זכויות האדם בסודן ■ יש לכם חצי מיליון דולר פנויים?

26/01/2014, 15:11
שירות גלובס
ג'ורג' קלוני / צילום: יחצ
ג'ורג' קלוני / צילום: יחצ

שחקן הקולנוע ג'ורג' קלוני רוצה להיות וורן באפט? קלוני מציע במכירה פומבית "דייט" לערב אחד איתו, שיכול להגשים חלומות של הרבה נשים (או גברים) בעולם. לפי המחיר הנוכחי המוצע, לילה עם קלוני שווה 540 אלף דולר.

ההכנסות מהמכירה הפומבית שעורך אתר Omaze.com כבר מאז תחילת ינואר ושתסתיים ביום חמישי הקרוב יועברו לצדקה - לפרויקט Satellite Sentinel שעוסק בשמירה על זכויות האדם בסודן.

הזוכה המאושר יוכל לצרף אורח לבית מלון בניו-יורק, ויזכה לצעוד עם קלוני על השטיח האדום בבכורת הסרט החדש שלו "Monuments Men", לבלות איתו מאחורי הקלעים של תוכנית האירוח של דיוויד לטרמן וליהנות קצת מאבק הכוכבים.

עלות ההשתתפות במכירה הפומבית הינה 10 דולר לאדם, אבל כאמור הסכום שצריך להציע כבר זינק בחדות.

סתם לשם ההשוואה המשעשעת, ארוחת ערב עם גורו ההשקעות וורן באפט נמכרת מדי שנה במיליוני דולרים. ב-2013, נציין, ארוחת הערב נמכרה "רק" במיליון דולר - סכום הנמוך בשליש מההצעה הזוכה ב-2012 שעמדה על 3.5 מיליון דולר.

גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות, המאמרים וטורי הדעה אצלך מדי ערב >>
 
גלריה