מזומן לחשבון: מניות דיבידנד עם תשואה של עד 12%

למינה קרישנמסטי מהבלוג הכלכלי "Insider Monkey" יש מספר הצעות למניות דיבידנד המבוססות על ההשקעות שביצע מנהל קרנות הגידור לאון קופרמן ברבעון הראשון של השנה

אם אתם משתייכים לסוג המשקיעים שמחפשים מניות יציבות שמחלקות דיבידנד נדיב, למינה קרישנמסטי מהבלוג הכלכלי "Insider Monkey" יש מספר הצעות עבורכם.

אסטרטגיית ההשקעות שמציגה קרישנמסטי מבוססת על מעקב אחר ההשקעות שמבצעים מנהלי קרנות הגידור הגדולים בעולם ואחר הדוחות (13F) שהם מגישים לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) בכל רבעון. לטענתה של קרישמנסטי, אסטרטגיה זו הצליחה להכות את השוק ולייצר תשואה עודפת של 18% ב-10 השנים האחרונות.

הפעם, קרישמנסטי מציגה את ההשקעות שביצעה Omega Advisors, קרן הגידור שמנהל לאון קופרמן, ברבעון הראשון של השנה. קרישמנסטי מתמקדת בהשקעות שביצעה הקרן במניות המחלקות דיבידנד עם תשואה של עד כ-12%.

Atlas Pipeline Partners - (סימול: APL) - חברת אנרגיה עם שווי שוק של כ-2.7 מיליארד דולר. קופרמן הגדיל את ההחזקות שלו בחברה בכ-10% ברבעון הראשון של השנה ומחזיק 7.8 מיליון מניות. החברה מחלקת דיבידנד רבעוני בשיעור של 62 סנט למניה המעניק תשואה שנתית של 7.9%

Chimera Investment - (סימול: CIM) - חברה שעוסקת בניהול השקעות נדל"ן ובעלת שווי שוק של 3.2 מיליארד דולר. החברה מחלקת דיבידנד רבעוני בשיעור של 0.09 דולרים למניה המעניק תשואה של 11.9%. בנוסף, החברה מחלקת דיבידנד מיוחד בכל חודש ינואר בהיקף משתנה. קופרמן הגדיל את ההחזקות שלו בחברה לסך כולל של 6.2%. כמו כן, מנהלי קרנות גידור נוספים כגון דניאל ארבס, לארי רובינס ודיוויד טאפר, הגדילו את ההחזקות שלהם בחברה.

Gaming and Leisure Properties - (סימול: GLPI) - קרן REIT שהפכה לציבורית באוקטובר 2013 ובעלת שווי שוק של 3.3 מיליארד דולר. החברה מחלקת דיבידנד של 52 סנט למניה המעניק תשואה שנתית של 5.7%. בנוסף היא מחלקת דיבידנד מיוחד של כ-11.85 דולרים למניה בתחילת השנה. קופרמן הגדיל את ההחזקות שלו בחברה ל-2%.

KKR Financial - (סימול: KFN) חברת החזקות שמשקיעה בעיקר באג"ח קונצרניות ומחלקת דיבידנד רבעוני של 22 סנט למניה המעניק תשואה שנתית של 7.7%. קופרמן הגדיל את ההחזקות שלו לכדי 15.7 מיליון מניות או 7.4%.

Transocean - מספקת שירותי קידוח לחברות אנרגיה ובעלת שווי שוק של 14.9 מיליארד דולר. החברה מחלקת דיבידנד רבעוני של 56 סנט למניה המעניק תשואה שנתית של 2.2%. קופרמן הגדיל את ההחזקות בחברה ל-2.9 מיליון מניות או 0.8%.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובלי ושוקי עולם?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988