מניית היום: מזנקת ב-12% בעקבות הצלחה ב-3 פרוצדורות

הפרוצדורות שבוצעו באמצעות המכשור של אליום הינן חלק מתוכנית להקמת מספר מוגדר של מרכזי מצויינות בבתי חולים מובילים באירופה, בעלי היקף גבוה של חולים ובהובלה של מומחים מובילי דיעה

חברת אליום מדיקל, חברת מכשור רפואי המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות, דיווחה הבוקר ביצעה בהצלחה שלוש פרוצדורות מסחריות ראשונות ומוצלחות של צינתור עורק התרדמה תוך שימוש במערכת ה-WIRION של גארדיה בבית החולים ג'ון פול ה-II בקרקוב פולין, בהובלתו של פרופ' פיוטר פייניאז'ק - ראש המערך לרפואה ווסקולארית ניתוחית והתערבותית.

הפרוצדורות שבוצעו הינן חלק מתוכנית להקמת מספר מוגדר של מרכזי מצויינות בבתי חולים מובילים באירופה, בעלי היקף גבוה של חולים ובהובלה של מומחים מובילי דיעה.

כאמור שלושת המקרים שבוצעו עברו בהצלחה וצוות הרופאים שיבח את הטכנולוגיה של גרדיה וקלות השימוש במערכת. המערך לרפואה ווסקולארית בבית החולים ג'ון פול II הינו מהגדולים והמובילים בפולין בביצוע ניתוחים ווסקולאריים ופרוצדורות התערבותיות לטיפול בהסתיידויות עורקים לרבות טיפול מקיף בעורק התרדמה. עד היום בוצעו בבית חולים זה מעל ל-2,000 פרוצדורות צנתור בעורק התרדמה שכללו שימוש בטכנולוגיות שונות למניעת תסחיפים.

פרופ' פייניאז'ק וד"ר לוקאס טקיילי ציינו: "הניסיון הראשוני שלנו עם מערכת ה-WIRION של גרדיה היה מאוד חיובי. היכולת להשתמש בכל תיל מוליך מפשטת מאוד את הפרוצדורה ומאפשרת לבחור את התיל המתאים ביותר לשימוש ממגוון האפשרויות הקיימות במעבדת הצינתור. שמחנו לגלות לאחר הפתיחה של הפילטר עד כמה הוא יציב ונתפס היטב בדפנות העורק. יתרון זה מקנה יציבות בביצוע הפרוצדורה כולה, במיוחד בשלב השמת סטנט".

מערכת ה-WIRION הינה מערכת ייחודית מוגנת פטנט מסוג פילטר המגנה מפני קרישי דם ותסחיפים הנוצרים במהלך פרוצדורה צנתורית - לפתיחה של כלי דם חסומים באמצעות בלון או סטנט. למערכת מנגנון נעילה ייחודי המאפשר לרופא המצנתר להשתמש בכל תיל מוביל לבחירתו ולמקם עליו את הפילטר במקום המתאים ביותר.

אליום מדיקל מתמחה במכשור רפואי זעיר פולשני והנה בעלת מגוון טכנולוגיות וקווי מוצרים בתחום זה. אסטרטגיית החברה הינה ליצור ערך על ידי הרחבה של בסיס הפיתוחים הפנימיים וכן על ידי רכישת קווי מוצרים וטכנולוגיות נוספים.

צרו איתנו קשר *5988