איי-אופטימה של ביולייט חתמה על הסכם הפצה אסטרטגי בסין

קיבלה התחייבות לרכישת לפחות 100 מערכות ראשונות למכירה בשוק הגלאוקומה הגדול בעולם

ביו לייט מודיעה היום (ה') כי החברה הבת איי-אופטימה (87.17%) התקשרה בהסכם הפצה אסטרטגי ובלעדי עם חברה סינית לשיווק ומכירת מערכת ה-IOPtiMate בסין, הנחשב לשוק הגלאוקומה הגדול בעולם. איי-אופטימה קיבלה במסגרת ההסכם התחייבות לרכישה של לפחות 100 מערכות במשך תקופת ההסכם.

החברה הסינית הינה מפיצה ומשווקת של מוצרים אופטלמיים בסין, המייצגת מותגים מובילים בתחום האבחון והטיפול במחלות עיניים ולקוחותיה הינם רופאים ומוסדות רפואיים ברחבי סין. ההסכם שנחתם הינו למשך תקופה של ארבע שנים ומגובה ביעדי רכישות מינימום של המוצר כפי שהתחייב המפיץ.

ההסכם בין הצדדים יוארך לתקופות נוספות של ארבע שנים כל אחת אם המפיץ יעמוד ביעדי רכישות מינימום של המוצר. על פי ההסכם יבצע המפיץ את כל פעילות השיווק, המכירות והפרסום של המוצר בסין, יתקין את המוצרים אצל הלקוחות (בתי חולים ומרכזים רפואיים), יבצע הדרכות ויעניק שירותי תמיכה במוצר. להערכת המפיץ ידרשו מספר חודשי הדרכה והתנסות בבתי חולים מקומיים לאחריהם צפויות להתחיל מכירות המוצר.

מערכת ה-IOPtiMate, אותה פיתחה איי-אופטימה, קיבלה בחודש מארס השנה את אישור מנהל התרופות והמזון הסיני לשיווק ומכירה בסין. המערכת מבוססת על טכנולוגיית לייזר ומאפשרת לבצע פרוצדורת ניתוח ייחודית לטיפול בגלאוקומה ללא חדירה אל החלק הפנימי של העין ובכך מאפשרת הקטנה משמעותית של מספר הסיבוכים לאחר הניתוח ומפחיתה את מספר התרופות הדרושות להחלמה מהניתוח.

צרו איתנו קשר *5988