מגה בעיר מוכרת מלון ב-8.9 ש' לקילו - 500% יותר מהמחיר הסיטונאי

האם כך מתכוונת רשת מגה להילחם בתדמית שלה כרשת השיווק היקרה בישראל? ■ צפו בתמונה שצילם לקוח - קילו מלון במחיר שערורייתי של 8.9 שקלים לקילו ■ מגה בתגובה: "היום זה עולה 6.9 שקלים"

סניף מגה בעיר / צילום: איל יצהר
סניף מגה בעיר / צילום: איל יצהר

רשת מגה נאבקת על התדמית היקרה שלה ורק לאחרונה הכריזה על מהלך נוסף להוזלת מוצרים בסניפי הרשת השכונתית "מגה בעיר". אבל לקוח של הרשת שביקר היום (א') בסניף "מגה בעיר" בקניון איילון ברמת-גן נדהם מפער התיווך שגובה הרשת על מלון. לדברי הלקוח, שגם תיעד את המחיר במצלמתו, הרשת גובה 8.90 שקל לק"ג מלון.

מבדיקת "גלובס" עולה כי מחירו של ק"ג מלון עמד הבוקר (א') בשוק הסיטונאי על 1.4-1.8 שקל לק"ג. ב"מגה בעיר" מדובר במחיר הגבוה פי 5 או 6 מהמחיר הסיטונאי.

ברשת מגה אומרים כי "מחיר המלון המוצע לצרכן ברשת 'מגה בעיר' עומד היום על 6.90 שקלים ולא המחיר המופיע בשילוט, שכן מדובר בטעות נקודתית בשילוט שטופלה מיידית עם פנייתכם".

אלא שגם בהנחה שטענת הרשת נכונה, הרי שהמלון נמכר במחיר הגבוה פי 4 עד 5 מהעלות שלו.

בתגובתה מוסרת הרשת בנוסף כי "חשוב להבהיר שמחירי הפירות והירקות משתנים מדי יום ומאופיינים בקיום מבצעים רבים. לדוגמה, עד ליום שישי מחירי המלון ברשת 'מגה בעיר' נמכרו במחיר של 4.90 שקלים לק"ג, והחל ממחר יעודכן המחיר ל-3.90 שקלים לק"ג".

מגה בעיר / צילום: תמונה פרטית
 מגה בעיר / צילום: תמונה פרטית

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988