"זוג צעיר גר בפצצה איראנית? ילד אוכל הנייה בחמגשית?"

ח"כ חיליק בר (עבודה) הציג בכנסת תמונה של נתניהו בתוך פצצה - והוצא מהמליאה ■ "נתניהו הוא הפצצה, הבחירות הן הפיוז, בידיכם ההחלטה אם לנטרל את הפצצה או לתת לה להתפוצץ על הראש של כולנו, על הכיס שלנו, על הדיור שלנו"

ח"כ חיליק בר הורד מדוכן הנאומים / צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת
ח"כ חיליק בר הורד מדוכן הנאומים / צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת

באחד מהנאומים היום בכנסת במסגרת הצעת החוק לפיזורה, נאם ח"כ חיליק בר (העבודה) ובחר בדרך לא קונבציונלית לצאת בביקורת נגד ראש הממשלה נתניהו - הוא הציג תמונה של רה"מ בתוך פצצה - ומיד הורחק מהמליאה.

ח"כ בר ביקש "לדבר לציבור בשפת 'הפצצה האיראנית' כפי שלדבריו נתניהו עושה, ואמר כי "נתניהו הוא הפצצה - הבחירות הן הפיוז - ובידיכם ההחלטה אם לנטרל את הפצצה או לתת לה להתפוצץ על הראש של כולנו, על הכיס שלנו, על הדיור שלנו".

"אזרחי ישראל, תתעוררו! עובדים עליכם בעיניים עוד פעם", אמר בר. תפסיקו לתת לביבי להפחיד אתכם, כי ההפחדה הזו של הליכוד עובדת - הציבור מצביע לימין כי הוא רואה פצצה איראנית ומוכן לוותר על הכל בשביל שביבי ינטרל אותה. אבל לא את הפצצה האיראנית צריך לנטרל - את השלטון הכושל הזה צריך לנטרל".

לדברי בר, "ראיתם פעם זוג צעיר שמתגורר בתוך פצצה איראנית? ראיתם פעם ילד רעב שאוכל את אבו מאזן בתוך פיתה? ראיתם פעם את איסמעיל הנייה בתוך חמגשית של מפעל ההזנה? ראיתם פעם מובטל שמחפש עבודה בדאע"ש או בחמאס? בושה!

"תשובת הממשלה היום לכל הנושאים החברתיים היו: הפצצה האיראנית / אבו מאזן אשם / דאע"ש וחמאס. לא הייתה היום תשובה אחת לאף נושא חברתי - כל התשובות היו איומים כדי להפחיד את הציבור. כששאלנו את שטייניץ על משבר הדיור - הוא ענה גרעין איראני. כששאלנו את שטייניץ על יוקר המחיה, העוני והרעב - הוא ענה אבו מאזן אשם. כששאלנו את שטייניץ על אבטלה - הוא ענה דאע"ש וחמאס. תתביישו, אלו התשובות שיש לכם לכל המצוקות החברתיות? הפחדה? לאומנות?".

ח
 ח

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988