תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

נחשף שם המפלגה החדשה של משה כחלון: "כולנו"

המועמדים של מפלגת כחלון לכנסת טרם נחשפו, אבל שם חדש למפלגה כבר יש, וגם סלוגן בחירות: "כולנו כחלונים" ■ מחר תירשם המפלגה החדשה אצל רשם המפלגות ■ היום הוזכר כי הפעיל החברתי איציק אלרוב עשוי לרוץ ברשימה

משה כחלון / צילום: תמר מצפי
משה כחלון / צילום: תמר מצפי

הרשימה של מפלגת כחלון לכנסת עדיין לא נחשפה, המצע עדיין לא לגמרי ברור, אבל לפחות סימן שאלה אחד מוסר הערב (רביעי): שם המפלגה החדשה שמקים כחלון תיקרא "כולנו" והסיסמה שלה תהיה "כולנו כחלונים".

מפלגת "כולנו" היא אחת המפלגות המסקרנות שתתמודד בבחירות הקרובות, ולמרות שמדובר במפלגה חדשה - הסקרים כבר עכשיו צופים לה 10-13 מנדטים. מחר תירשם המפלגה רשמית אצל רשם המפלגות.

בינתיים נמשכת בורסת השמות בנוגע לרשימה האפשרית של המפלגה לכנסת. לאחר שאתמול דווח כי ראש העיר חיפה יונה יהב יהיה ראש המטה של כחלון בצפון ויומיים לאחר הדיווח על מגעים עם המפכ"ל לשעבר קראדי - כעת מתברר כי שם נוסף שמוזכר כמועמד לרשימה הוא איציק אלרוב - יוזם "מחאת הקוטג'" ופעיל חברתי מוכר.

בסוף השבוע האחרון אמר כחלון כי לא יפסול חבירה לממשלה עתידית בראשות בנימין נתניהו. "אחבור לכל מי שיישם את האג'נדה שלי", אמר כחלון במועדון בתל אביב לקהל הצעירים שהגיע למקום. "לא הכנתי תכניות במשך שנתיים כדי לשבת בצד ולא לעשות כלום, לכן זו טעות לפסול מראש".

כחלון דיבר על הנושאים המרכזיים שעומדים כעת על סדר היום הפוליטי. "אני יודע איפה המדינה נמצאת, מסתכלים פה על דירות עם משקפת, עבודה נורמלית לא תהיה לי אם אני לא מחובר במקומות הנכונים. אני מכיר את כל התחושות האלה", אמר. "אבל אסור להתייאש. קבוצת בעלי ההון נהנים מהמשבר בדיור כי הם עושים ממנו חבילות. המוסדות הפיננסים נהנים מהמשבר ביוקר המחיה".

השר לשעבר סימן את המטרה העיקרית של התנועה שיקים: התחום החברתי-כלכלי. "החגיגות, גם בבנקאות כמו בסלולר, ייגמרו", הצהיר. "התנועה שנקים היא בעיקר חברתית כלכלית, נתעסק במשברים העמוקים שלא טיפלו בהם".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988