ח"כ ניצב (בדימוס) דוד צור פורש ממפלגת התנועה

צור הודיע ליו"ר התנועה ציפי לבני על פרישתו: "אמשיך להיות מעורב ולתרום ציבורית אם במסגרת הפוליטית ואם במסגרת ביצועית אחרת"

התנועה לוגו / צילום: יחצ
התנועה לוגו / צילום: יחצ

ח"כ ניצב (בדימוס) דוד צור הודיע אתמול ליו"ר התנועה, ח"כ ציפי לבני, על פרישתו ממפלגת התנועה. צור הסביר כי הוא תומך במהלך האיחוד עם העבודה והוא סבור כי מדובר במהלך חשוב שיגביר את הסיכוי ליציבות שלטונית. כמו כן, ח"כ צור אמר כי הוא מקווה שמפלגות מרכז נוספות יצטרפו לגוש המתהווה, על מנת לייצר אלטרנטיבה שלטונית.

"אני מלא סיפוק מתקופת כהונתי בכנסת ה-19 ובעיקר מפעילותי כיו"ר ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות, כיו"ר ועדת המשנה לבטיחות בדרכים וכיו"ר הוועדה המשותפת למניעת אלימות, גזענות והימורים בלתי חוקיים בספורט. חברותי עם ח"כ לבני הולכת שנים רבות אחורה. אני מודה לה על ההזדמנות שנתנה לי לשרת את עם ישראל. אמשיך להיות מעורב ולתרום ציבורית אם במסגרת הפוליטית ואם במסגרת ביצועית אחרת", אמר צור.

לבני אמרה בתגובה, כי אני "מאוד מעריכה את צור על פעילותו הציבורית במהלך השנים ולכן צירפתי אותו לתנועה. במהלך פעילותו בכנסת היה צורי שליח ציבור אמיתי וחבר. בכנסת בלט במצוינותו ובנחישותו במאבק באלימות בחברה ובמסירותו העמוקה למען זכויות נשים והגנה עליהן. אני בטוחה שבעתיד נפעל שוב במשותף למען טובת החברה בישראל וביטחונה".

צרו איתנו קשר *5988