הנקראות ביותר

מרלו"גמיש! מושג חדש למביני עניין בתחום הלוגיסטיקה

מרלו"גמיש

בפארק העסקים בקיסריה, במקום טוב באמצע- בין תל אביב לחיפה ובנגישות גבוהה לכבישים: צומחים מרכזים לוגסטיים גמישים

מרכזים לוגיסטיים חכמים וגמישים המתוכננים ומוקמים ע"י החברה לנכסי קיסריה בפארק העסקים, מהווים דוגמה לפונקציונליות במיטבה המשלבת תכנון קפדני של בטיחות ואסתטיקה ובהתאמה מקסימלית לצרכי כל לקוח ולקוח, המוצא ביטוי בכל שלבי הפעילות:

החל בתכנון לטווח ארוך המלווה בחשיבה אסרטגית וניתוח מדויק של הצרכים וההתפתחויות הצפויות של חברות וארגונים, דרך איתור פתרונות קונקרטיים וצמצום עלויות: לאחסון מתקדם, לייעול הליכי ליקוט, לריכוז ושילוח, ומעל לכל בטיחות לעובדים ולמתקנים

מרלו"גים מודולאריים התפורים לפי מידה בשיטת ה- Tailor Made נבנים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות: עסקים גדולים בינוניים וקטנים - וכוללים משרדים שטחי אחסנה, ליקוט שיגור והפצה.

נגישות גמישות. יעילות תפעולית!

לא בכדי הפך פארק העסקים בקיסריה המשמש כיום סביבת עסקים ירוקה, מזמינה ומוקפדת למודל חדש גם בתחום הלוגיסטיקה בישראל בזכות יתרונות בולטים: מיקום, נגישות לצירי תחבורה ראשיים ויעילות תפעולית. וכך, מעבר לגמישות התפעולית הייחודית, המיקום האידיאלי של הפארק באמצע הדרך בין תל אביב לחיפה מאפשר נגישות מירבית ונוחה הן לכביש החוף והן לכביש 6 ולכביש 65 שממנו ניתן להגיע ישירות גם לגליל.

ממש באחרונה השלימה החברה לנכסי קיסריה הקמת שלושה מרכזים לוגיסטיים משוכללים בפארק שהפכו עוד בטרם התחילו לפעול, למודל מוביל לתכנון מרלו"גים גדולים ולטכנולוגיות ליקוט חכמות. שני מרל"וגים בשטח כולל של 21,000 מ"ר עבור חברת השילוח הבינלאומית FRITZ ומרלו"ג נוסף בשטח של 9,500 ₪, עבור דלתא גליל - יצרנית הטקסטיל הגדולות בישראל.

מרלו"גמיש - גם לעסקים קטנים ובינוניים

בחברה לנכסי קיסריה איתרו צורך שוק במבני אחסנה ושירותי לוגיסטיקה בגדלים משתנים גם בקרב חברות שאינן גדולות והחליטו לייצר את הפתרון: מרלו"גמיש מודולארי המציע שטחי משרד, אחסנה, ליקוט שיגור והפצה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. בימים אלו נערכת החברה להקמת מבנה לוגיסטי נוסף, בהיקף של כ-10,000 מ"ר, שיאפשר גם לחברות קטנות ובינוניות לשכור מרלו"גמיש התפור בדיוק לפי מידתם (Tailor Made), בגדלים שיאפשרו לחברות לשכור שטחים החל מ-1,000 מ"ר. התאמת שטחי התפעול, האחסון, הליקוט והשינוע יותאמו לצרכים של כל אחד מהשוכרים העתידיים, שיוכלו גם לבחור בין ניהול עצמאי של המבנה המושכר או להמשיך ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם כשניהול הנכס יבוצע ע"י החברה לנכסי קיסריה.

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה: " כשהכל מתנהל תחת קורת גג אחת, נהנים החברות והעסקים מהחיסכון בהוצאות התפעול, מצמצום משמעותי בהוצאות השכירות ומהתייעלות בריכוז כל הפעילות, העובדים והשירותים במקום אחד. כל אלה הביאו חברות ישראליות מובילות אלינו לפארק העסקים: מפעלי תעשייה, רשתות מזון ומוצרי טקסטיל וצריכה, חברות שילוח לוגיסטיקה ועוד. היות והקמת מרלו"ג דורשת השקעה משמעותית המחייבת את הארגון בשלל הוצאות נוספות, בין השאר בשכירות ארוכת טווח. עלויות המעבר עצמו הן עצומות. החברה לנכסי קיסריה מציעה מרלו"גמיש המאפשר לחברות גם את האופציה לשטח מסוים בתוך מבנה גדול יותר, באופן שתמיד יאפשר להגדיל או לצמצם שטחי אחסון. החברה גם דואגת עבורם לכל ההיתרים ומקדמת גם את התכנון האדריכלי של המעטפת וגם את התכנון הפונקציונאלי ".

בפארק התעשייה והעסקים בקיסריה כ- 200 חברות מתחומי ההייטק והביו-טק, הפועלות לצד חברות מהתעשייה המסורתית. הפארק מספק סביבת עבודה ירוקה ומטופחת במיוחד והחברות מקבלות את כל השירותים המוניציפאליים ממנהלת הפארק (פיתוח, חניונים, אזורי שירות והסעדה לעובדים, ניקיון רחוב, אבטחה ועוד) ומשלמות "חלף ארנונה" – במקום ארנונה לרשות המקומית. שביעות רצון גבוהה בקרב מנהלים מציג סקר שביצעה בפארק באחרונה חברת גיאוקרטוגרפיה, שממנו עולה כי כ-91% מהמנהלים בפארק העידו כי הינם מרוצים עד מרוצים מאד וכ-3/4 מכם ממליצים בחום לעמיתיכם לפתוח בקיסריה חברות חדשות או להעתיק אליו את עסקיהם העסקים בפארק .

"התוצאות הטובות ורמה נדירה כל כך של שביעות רצון לקוחות לאורך זמן, מחייבת אותנו לא רק בשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר אלא גם להמשיך לייצר ערכים מוספים לבעלי העסקים והעובדים בפארק", מציין מיכאל כרסנטי.

לפרטים נוספים הקלק >>

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!