נתניהו: מוכן להתראיין לערוץ 10 - אבל בלי רביב דרוקר

בעקבות סירובו של רה"מ לאפשר לדרוקר להיות נוכח - ביטל ערוץ 10 את הראיון ■ נתניהו בפגישה עם בכירי חדשות ערוץ 2: לא מאמין שערוץ 10 ייסגר; התקשורת עוינת אותי

רביב דרוקר ובנימין נתניהו / צילום: יוסי כהן ואמיל סלמן - הארץ
רביב דרוקר ובנימין נתניהו / צילום: יוסי כהן ואמיל סלמן - הארץ

ראש הממשלה בנימין נתניהו סירבו להתראיין אצל הפרשן הפוליטי של חדשות 10 רביב דרוקר - ובתגובה החליט מנכ"ל החברה, גולן יוכפז, לבטל את הראיון. הסיבה לביטול הראיון: תחושתו של נתניהו כי דרוקר עוין אותו.

בימים האחרונים שנותרו לבחירות נותן ראש הממשלה סדרה של ראיונות לכל כלי התקשורת, במטרה לשפר את סיכוייו לפני ההצבעה. במסגרת התיאומים ביקשו בחדשות 10 לשלוח לראיון עם נתניהו את מגישת המהדורה המרכזית, תמר איש-שלום, ולצדה את דרוקר. מלשכתו של נתניהו ביקשו להחליף את דרוקר במראיין אחר, ובחדשות 10 סירבו.

לאחר שבליכוד התעקשו כי דרוקר לא ידרוך בבית שברחוב בלפור, בחדשות 10 ביטלו את הראיון.

בחדשות 10 ובליכוד סירבו להגיב.

לא מאמין שערוץ 10 ייסגר

בתוך כך נודע ל"גלובס" כי נתניהו המעיט באפשרות שערוץ 10 ייסגר. בשיחה סגורה שקיים עם בכירי חברת החדשות של ערוץ 2 השבוע אמר נתניהו כי הוא "אינו מאמין" שערוץ 10 ייסגר.

באותה פגישה שוחח נתניהו ארוכות עם בכירי חברות החדשות על מה שהוא הגדיר התקשורת העוינת נגדו, ובעיקר על מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס.

לשאלת הנוכחים על "עוינותו" שלו כלפי התקשורת, ובכלל זה סגירת ערוץ 10 ופיצול ערוץ 2, אמר נתניהו כי הדברים לא נכונים, וכי הוא לא מאמין שערוץ 10 ייסגר, וכי כל עוד ערוץ 10 קיים - אין סיבה לפצל את ערוץ 2. לפי נתניהו, במקרה שערוץ 10 ייסגר - אז תהיה סיבה לפצל את ערוץ 2.

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988