פליטת פה של נתניהו? "לפיד שותף טבעי"

בריאיון רדיו הפתיע רה"מ כשכינה את יו"ר יש עתיד "שותף טבעי" ■ בליכוד מיהרו להגיב: "ראש הממשלה ציין בשגגה את השם לפיד במקום ליברמן"

בנימין נתניהו / צילום: אילן אסייג
בנימין נתניהו / צילום: אילן אסייג

חוסר תשומת-לב או מסר מכוון? 4 ימים לפני הבחירות המשיך היום (ו') ראש הממשלה נתניהו במתקפה התקשורתית שלו בניסיון אחרון לשכנע מצביעים. בריאיון לרדיו דרום הפתיע בנימין נתניהו כשכינה את יושב-ראש יש עתיד יאיר לפיד "שותף טבעי שלנו", אך בליכוד טוענים: "הוא ציין את שמו בשגגה".

"אם אנשים שרוצים בי כראש ממשלה יצביעו ליכוד, הפער ייסגר וארכיב ממשלה רחבה עם השותפים הטבעיים שלנו", אמר. "אני כמובן מצפה לראות מהשותפים הטבעיים שלנו, מכחלון ומלפיד, שהם יצביעו בשבילנו, ולא כפי שאני שומע ממספר 2 של כחלון שהוא עושה עסקה עם הרצוג".

בתגובה לדברים מיהרו בליכוד להבהיר כי "תוך הדיבור ציין בשגגה ראש הממשלה את השם 'לפיד' במקום השם 'ליברמן'". עוד ציינו כי "עמדתו החד-משמעית של ראש הממשלה היא שיש עתיד היא מפלגת שמאל מובהקת. הליכוד לא יישב בממשלת אחדות עם העבודה ולפיד".

מוקדם יותר ערך ראש הממשלה נתניהו צ'אט עם גולשים בפייסבוק ובו חזר על דברים שאמר אמש בריאיון לחדשות 2: "אני לא רוצה רוטציה עם בוז'י ואי אפשר לעשות ממשלת אחדות עם מישהו כשתהום פעורה בינינו", אמר.

צרו איתנו קשר *5988