הרצוג: "האופוזיציה היא האופציה הריאלית היחידה"

יו"ר המחנה הציוני הגיב על התבוסה בבחירות: "אנחנו לא נתנצל ולא נוריד דגלים, אלא נשרת את העם שיצא לרחובות, לצמתים ולקלפיות בתקווה גדולה"

יצחק הרצוג / צילום: אלון רון
יצחק הרצוג / צילום: אלון רון

בישיבת הסיעה הראשונה שקיימו ראשי המחנה הציוני, יצחק הרצוג וציפי לבני, אמר יו"ר המפלגה הרצוג: "אני גאה במאבק שניהלנו. אנחנו נהיה תחליף ראוי, אמיתי, בכל התחומים ובכל הנושאים לממשלת ימין קיצוני שזמנה קצוב. הליכה לאופוזיציה היא האופציה הריאלית היחידה שעומדת בפנינו".

הרצוג הוסיף כי "אנחנו מרימים היום את הראש למציאות בה נמשיך להוביל מחנה גדול וחזק שרוצה מדינה יהודית, דמוקרטית, בטוחה וצודקת. אנחנו לא נתנצל ולא נוריד דגלים, אלא נשרת את העם שיצא לרחובות, לצמתים ולקלפיות בתקווה גדולה בעצמה".

ציפי לבני הוסיפה כי "קמתי הבוקר בתחושה קשה - זוהי דרכם ולא דרכנו. בשליחות גדולה וגאווה חברנו לשותפות אמת - גיליתי בהרצוג מנהיג אמיץ שאוהב את עם ישראל. הקרב לא הסתיים, יש כאן שתי דרכים של ערכים שונים. דרך אחת של נתניהו ושותפיו והשניה שלנו ושל שותפינו הטבעיים. חייבים להציב דרך אחרת מול הדרך שלא רואה את האזרחים - מול הדרך שבה הצדק והחברתי לא מחוברים בנשמה. את הדרך שלנו אנחנו נמשיך לייצג, את התקווה - היא לא אבדה".

צרו איתנו קשר *5988